plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas

Sāciet spēcīgi!


Mūsu ķermenis darbojas vislabāk, kad mūsu muskuļi strādā sinhroni.

Vāji muskuļi, īpaši dziļie muskuļi un muskuļi, kuri atrodas iegurņa daļā, dažreiz var izraisīt muguras sāpes vai mugurkaula bojājumus un deformācijas.

Muguras sāpes  var traucēt jūsu ikdienas aktivitātēm.  Pētījumi  rāda, ka muskuļu stiprināšanas vingrinājumi var būt noderīgi muguras sāpju ārstēšanā.

Veselīgs dzīvesveids ir labākais veids, kā novērst muguras sāpes.  Paliekot vecākam, svara pieauguma samazināšana, muskuļu stiprības veicināšana un risku novēršana palīdzēs mazināt muguras sāpes.

Kas izraisa muguras sāpes?


Amerikas Savienotajās Valstīs muguras sāpes ir  piektais biežākais iemesls, kāpēc  cilvēki apmeklē ārstu.

Vairāk nekā  85 procenti  no šiem apmeklējumiem attiecas uz nespecifiskām muguras sāpēm vai sāpēm, kas nav saistītas ar slimību vai mugurkaula anomālijām.

Nespecifiskas muguras sāpes var izraisīt:

 muskuļu spazmas

 muskuļu saspringums

 nervu traumas

 deģeneratīvās izmaiņas

Daži specifiski un nopietnāki muguras sāpju cēloņi ir šādi:

 diska plīsumi

 mugurkaula kanāla stenoze

 disku trūce

 vēzis

 infekcijas

 spondilolistēze

 neiroloģiski traucējumi

Izmēģiniet šos vienkāršos vingrinājumus, lai stiprinātu muskuļus, kas balsta mugurkaulu. Šiem vingrinājumiem nav nepieciešami palīglīdzekļi.

Muskuļu nostiprināšana var mazināt sāpes un disfunkciju.  Pirms šo vingrinājumu sākšanas konsultējieties ar ārstu vai terapeitu, lai pārliecinātos, ka viņi ir piemēroti jūsu situācijai.

1. Tilts

Gluteus maximus ir lielais sēžas muskulis. Tas ir viens no stingrākajiem muskuļiem mūsu ķermenī. Tas ir atbildīgs par kustībām gūžas locītavās.


Muskuļa vingrinājums: 


1. Nogulieties uz zemes ar kājām uz grīdas, kājas plecu platumā.

2. Ar rokām gar sāniem, turiet pēdas uz grīdas, lēnām paceliet sēžamvietu no zemes, līdz ķermenis ir vienā taisnā līnijā.  Turiet plecus pie grīdas.  Noturiet šo pozu 10 līdz 15 sekundes.

3. Lēnām nolaidiet ķermeni lejā.

4. Atkārtojiet vingrinājumu 15 reizes.

5. Veikt vingrināju trijos piegājienos. Pēc katra piegājiena atpūtieties 1 min.

2. Ieelpas vingrinājums

Transversus abdominis ir muskulis, kas atrodas ķermeņa vidū.  Tas palīdz balstīt mugurkaulu un vēderu.

Tas ir svarīgi muguras locītavu stabilizēšanai un traumu novēršanai kustības laikā.


Muskuļa vingrinājums:


1. Nogulieties uz zemes ar kājām uz grīdas, gūžas daļa atvērta.

2. Atslābiniet rokas, novietojot tās sev gar sāniem.

3. Dziļi ieelpojiet, lai vēders piepildītos ar gaisu.

4. Izelpojot virziet vēderu uz mugurkaulu, iesaistot vēdera muskuļus, neatraujot no zemes gūžas. Vienlaicīgi virzot arī gūžas uz zemi.

5. Noturiet šo pozu 5 sekundes. Tad ieelpojies no jauna.

6. Atkārtojiet vingrinājumu 5 reizes.

3. Kājas pacelšana sāniski

Gūžas Adductor muskuļi palīdz pacelt kāju uz sāniem, attālinot no ķermeņa.  Tie arī palīdz balstīt jūsu iegurni, kad stāvat uz vienas kājas.

Ja šie muskuļi ir vāji, tas var ietekmēt jūsu līdzsvaru un veiklumu.  Nestabilitātes dēļ var rasties muguras sāpes.


Muskuļu vingrinājums:


1. Nogulieties uz viena sāna, turot apakšējo kāju nedaudz ieslīpi.

2. Iztaisnojiet ķermeni, virzot vēderu uz mugurkaulu, vienlaicīgi virzot sēžamdaļu uz priekšu.

3. Paceliet augšējo kāju, noturot stabilu un stingru taisna ķermeņa pozu.

4. Noturiet šo pozu 2 sekundes.  Atkārtojiet vingrinājumu 10 reizes.

5. Veikt vingrināju 3 reizes katrai pusei.

4. Supermens poza

Jūsu muguras ekstenzori (atliecējmuskuļi) atrodas gar mugurkaulu.  Tie palīdz jums saglabāt vertikālu pozīciju, balstīt mugurkaula un iegurņa kaulus un ļaut jums izliekt muguru.

Ja šis vingrinājums pastiprina muguras sāpes, pārtrauciet to, līdz brīdim, kad tas neradīs jums nepatīkamās sajūtas. Konsultējieties ar ārstu pirms atsāk šo vingrinājumu.

Muskuļu vingrinājums:  mugurai, sēžamvietai un gurniem, pleciem


1. Nogulieties uz vēdera, izstiepiet taisnas rokas sev priekšā, un izstiepiet taisnas kājas.

2. Paceliet izstieptās, taisnās rokas un izstieptās, taisnās kājas apmēram 15cm no zemes. Vai tik daudz cik jūtaties komfortabli.

3. Sasprindziniet muguras muskuļus nedaudz atvirzot vēderu no zemes. 

4. Virziet rokas un kājas prom no sevis.  Lai vingrinājuma laikā neradītu sasprindzinājumu kaklā un sprandā, virziet skatienu uz grīdas.

5. Noturiet šo pozu 2 sekundes.

6. Atgriezties sākuma stāvoklī. 

7. Atkārtojiet vingrinājumu 10 reizes.

5. Vēdera prese

Vēdera muskuļiem ir liela nozīme mugurkaula balstīšanā.  Spēcīgi vēdera muskuļi var palīdzēt nodrošināt pareizu gūžas izvietojumu.  Tas var veicināt vispārējo izturību un stabilitāti.


Muskuļu vingrinājums:  taisnais vēdera muskulis, vēdera šķērsmuskulis


1. Nogulieties uz zemes ar kājām uz grīdas, turot ceļus saliekti.

2. Sakrustojiet rokas pāri krūtīm.

3. Dziļi ieelpot.  Kamēr jūs izelpojat, pievelciet vēdera dobumu, virzot vēderu uz mugurkaulu.

4. Lēnām paceliet plecus dažus cm no zemes.  Centieties noturēt kaklu vienā līnijā ar mugurkaulu, lai izvairītos no kakla sasprindzinājuma.

5. Atgriezties sākuma stāvoklī.

6. Atkārtojiet vingrinājumu 10 reizes. 

7. Veikt 3 komplektus.

8. Veikt vingrināju trijos piegājienos. Pēc katra piegājiena atpūtieties 1 min.


Brīdinājumi:


Vienmēr konsultējieties ar ārstu, pirms jaunas vingrojuma programmas uzsākšanas.

Ja šie vingrinājumi izraisa muguras sāpju palielināšanos, pārtrauciet vingrojumus un sazinieties ar savu ārstu.  Veiciet vingrinājumus tikai jūsu fiziskās sagatavotības ietvaros.  Darot pārāk ātri un pārāk daudz var veicināt muguras sāpju pastprināšanos, samazinot atveseļošanās procesu.

Muguras stiprināšanas vingrinājumi ir lielisks veids, kā novērst atkārtotas muguras sāpes.

Stipri un spēcīgi galvenie muskuļi palīdz palielināt mugurkaula stabilitāti, samazina izredzes no mugurkaula deformācijas un uzlabot ķermeņa kustības funkcijas.

Ikdienas aktivitāšu, piemēram, pieliekšanās, lai paņemtu priekšmetus, maiņa var palīdzēt novērst muguras sāpes vai muskuļu spazmas.

Sāciet iekļaut šos vienkāršos vingrinājumus savā ikdienas darbā un gūstiet labumu turpmākajos gados.

KAS IR MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJA?
Matu līnijas pazemināšanas operācija, ko sauc arī par pieres samazināšanu, ir ļoti efektīvs veids, kā pārvietot matu līniju uz dabisko līmeni.  Šī ķirurģiskā tehnika var efektīvi samazināt matu līniju līdz pat 2 collām.  Precīzu iespējamo modifikācijas apjomu noteiks, kā pacienta galvas āda ir brīva, konsultējoties ar sertificētu sejas plastikas ķirurgu vai plastikas ķirurgu.
KĀ TIEK VEIKTA MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJA?
Matu līnijas pazemināšana ir ķirurģiska ambulatorā procedūra, kas parasti tiek veikta, lietojot vietējo anestēziju.  Procedūra sākas ar ķirurgu, kas atzīmē paredzamo pēcapstrādes līniju.  Tālāk pārmērīga āda starp pašreizējām un nākotnes matu līnijām ir ķirurģiski izgriezta, un matu nesošo galvas ādu pārceļ uz jauno matu līniju.  Tad galvas ādu nostiprina savā jaunajā vietā, izmantojot šķīstošās kaulu enkurus vai kaulu tuneļus galvaskausā.  Procedūra ir pabeigta, kad iegriezumi ir aizvērti, izmantojot 2 šuvju slāņus.  Turklāt matu transplantācijas procedūra, piemēram, FUE matu transplantācijas operācija, var tikt izmantota blakus matu līnijas pazemināšanas operācijai, lai mainītu matu līnijas formu. 
VAI PASTĀV PASTĀVĪGAS RĒTAS?
Kaut arī no šīs procedūras ir jāparedz rētas, kvalificēts ķirurgs var samazināt tās redzamību.  Daudzi no procedūras laikā izdarītajiem griezumiem var tikt novietoti nedaudz aiz nākotnes līnijas, ļaujot tiem noklāties ar matiem.  Iegriezumi nav izveidoti taisnās līnijās, bet parasti ietver S-vai V-veida līknes, kas tos izjauc un palīdz slēpt.  Turklāt iegriezumus var veikt tādā veidā, kas ļauj matiem atkal izaugt nosedzot rētu, vēl vairāk samazinot redzamību.
CIK ILGI PROCEDŪRA NOTIEK?
Kamēr katra atsevišķā procedūra ir atšķirīga, matu līnijas pazemināšanas procedūras parasti aizņem 2 līdz 3 stundas.
KAS IR LABS KANDIDĀTS MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAI?
Vīrieši un sievietes, kam ir dabiski augsta matu līnija vai lielas pieres, un citādi biezi mati, kā arī personiska vai ģimeniska matu izkrišanas vēsture, ir lielisks kandidāts matu līnijas pazemināšanas operācijai.  Visiem potenciālajiem pacientiem ir jābūt vispārējai veselībai un jāatturas no smēķēšanas vienu mēnesi pirms un pēc procedūras.
KĀDI IR CITI MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAS RISKI?
Hematoma vai asins zudums zem galvas ādas ir visbiežāk sastopamā komplikācija, kuras sastopamība ir aptuveni 5%. Infekcija ir reta.  Antibiotikas tiek ievadītas intraoperatīvi, un tās var lietot vienu nedēļu pēc operācijas.
Kāds ir pareizais krūšu implanta lielums Jums?

Ir vairāki faktori, kas nosaka labāko implanta izmēru. Krūšu mērījumi, vēlamais lielums, krūts, audu un krūšu sienas īpašības ir ļoti svarīgas pareizas izvēles veikšanai.

Krūšu implanti tiek mērīti kubikcentimetros. Tieši tāpēc jūs parasti redzēsiet burtus CC, kad marķējat nepieciešamo izmēru, piemēram, 350CC. Krūšu implanti ir pieejami dažādos izmēros, sākot no apmēram 80CC līdz 800CC. Skaidrs, ka jo lielāks skaitlis, jo lielāks ir krūšu implanta lielums. Bāzes platums mainās, no 7,4 cm līdz 17,2 cm.

Ir trīs veidi, kas var palīdzēs jums saprast implanta lielumu krūšu palielināšanai. Pirmos divus jūs varat paši izdarīt mājās, mērot neapstrādātus rīsus vai ūdeni. Atcerieties: 1ml ir 1CC. Lasīt vairāk

Kā matu atjaunošanās cikls ietekmē matu retināšanu un matu izkrišanu?


Katrs matu folikuls ir neatkarīgs un iziet šo augšanas ciklu dažādos laikos.  Matu izkrišana vai baldēšana notiek, kad tiek pārtraukts dabiskais augšanas cikls;  īpaši, ja anagēna fāze saīsinās vai telogēna fāze palielinās (vai abu kombinācija).

Augšanas cikla pārtraukšana var būt saistīta ar daudziem dažādiem faktoriem, tostarp vielmaiņas traucējumiem, slimībām, nepareizu uzturu, stresu un ģenētiku.  Par laimi ir daudz efektīvu matu atjaunošanas procedūru un medikamentu, kas var novērst matu augšanas cikla traucējumus.

KĀ NOVĒRST CELULĪTA ATTĪSTĪBU?

Celulīts ir neizbēgams dzīves aspekts.  Tiek lēsts, ka gandrīz 80% no visām sievietēm savā dzīves laikā rodas kāda veida celulītu neatkarīgi no viņu veselības vēstures un ķermeņa masas indeksa (ĶMI). 

Par laimi, ir daži veidi, kā palīdzēt novērst celulītu vai vismaz ierobežot tā vizuālo izskatu.

Šeit ir četri vienkārši veidi, kā novērst celulītu. Lasīt vairāk