plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaPlastiskās operācijasReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

Skaistas krūtis ir jebkuras sievietes sapnis - un krūšu operācija ir reāls un efektīvs veids, kā to panākt.  Vēlme uzlabot krūšu formu vai lielumu var būt saistīta gan ar mazām, gan lielām krūtīm, kuras var radīt psiholoģiskas un fiziskas neērtības sievietei.  Krūšu operācija var atrisināt arī citas problēmas - tā novērš nokarenu krūšu izskatu, paceļot piena dziedzeru un koriģē krūšu asimetriju, izmantojot krūts izmēru, formas un citus parametrus.  Atsevišķa problēma ir ginekomastija (palielināti piena dziedzeri vīriešiem).  Tā ir problēma, ko var atrisināt ar plastisko ķirurģiju.  Krūšu operācijā ir dažādas implantu ievietošanas un nostiprināšanas metodes.  Katrā gadījumā  operācijas veikšanas metode tiek noteikta individuāli un saskaņota starp ārstu un pacientu.  Ar moderno tehnoloģiju palīdzību - 3D modelēšanu - pacienti var novērtēt visas vēlamās krūšu formas un izmērus.  Krūšu operācijai ir raksturīgs zems traumu un rētu skaits, ko izraisa ķirurģiskā iejaukšanās.

Krūšu palielināšana


Mamoplastika - krūšu palielināšana - ir viena no visbiežāk veiktajām operācijām globālajā plastiskajā ķirurģijā.  Augsts pieprasījums pēc krūšu palielināšanas ir izskaidrojams ar pierādīto operācijas efektivitāti kopā ar īsu rehabilitācijas periodu.

Krūšu palielināšana ar pacienta pašu taukiem (lipofilēšana)


Daudzi pacienti ir ieinteresēti palielināt savas krūtis ar savu tauku vai krūšu lipofilēšanu. Tā  ir kļuvusi par diezgan populāru krūšu palielināšanu. Mūsdienās tauku injicēšanas tehnoloģijas ir ievērojami uzlabojusies.

Krūšu pacelšana

Mastopeksija vai krūšu pacelšana ir operācija, ko veic pēc grūtniecības un barošanas ar krūti izraisītu nokarenu krūšu gadījumā, vai ar vecumu saistītu vielmaiņas procesu (ādas elastības zudums), svara zudumu gadījumos.  Operācija ir saistīta ar krūšu dziedzera tilpuma pārdalīšanu un krūšgalu un areolas novietojuma korekciju. Pilnīga atveseļošanās ilgst 2-4 mēnešus.

Krūšu asimetrija


Lielākajai daļai sieviešu (vairāk nekā 90%) novērojama krūšu asimetrija attiecībā uz krūšu izmēru, formu un izvietojumu;  starp faktoriem ir - nevienmērīga dziedzeru attīstība agrīnā vecumā, grūtniecība un barošana ar krūti, slimība utt.

Krūšu samazināšana

Krūšu samazināšana ir operācija, kas indicēta krūts izmēra gadījumos, kas var izraisīt pacienta fizisko un psiholoģisko diskomfortu.  Operācijas laikā krūts apakšējā pusē tiek veikts iegriezums, lai noņemtu liekos taukaudus. Krūšu samazināšanas operācija tiek veikta ar anestēziju. Estētiskais efekts ir pilnībā redzams 2-3 mēnešus.
Vispopulārākā plastiskā operācija kuru veic sievietes ir Krūšu palielināšanas operācija un pārsvarā to veic sievietes vecumā no 22-37 gadiem.
Visdārgākā krūšu palielināšanas operācija ir Šveicē, bet vislētāk Kubā.
Latvijā krūšu palielināšanas operācijas cenu reitingā ir lētajā, bet labā un drošā galā.

Starp pasaules 30 krūšu implantu valstīm arī Latvija ir iekļuvusi un ieņemam godpilno 19 vietu, kas nozīmē ka sniedzam šo pakalpojumu lēti, bet ar augstu kvalitāti.

Plastiskā ķirurģija ( Palstiskās operācijas )samērā zemas cenas ir Austumeiropā: Latvijā, Polijā, Slovākijā, Čehijā, Ungārijā un citās valstīs, kas ir Eiropas Savienības dalībvalstis. Kas nozīmē, ka izmantotas tiek jaunākās metodes un ķirurgi kas veic šīs operācijas ir ES srtifikāts.

Latvijā Krūšu palielināšanas operācija vidēji izmaksā 3000€, tai pašā laikā Šveicē ši pati operācija vidēji izmaksā 9000€ un Kubā vidēji  ši pati operācija izmaksā 1000€

Slavenības pasaulē izmanto krūšu palielināšanu vai tam līdzīgas operācijas.

 

Šķiet, ka Holivuda katru gadu rada lielāku spiedienu uz aktrisēm.  Daudzas slavenības ir atzinušas, ka tām ir veikta krūšu palielināšana, bet citas, kurām acīmredzot ir bijušas krūsū palielināšanas operācijas, noliedz ka būtu veikušas krūšu palielināšanu. Ir sievietes, kas ir apstiprinājušas, ka ir veikušas krūšu palielināšanu, kā arī tās, par kurām ir aizdomas par krūšu palielināšanu, bet to neatzīst.


Lindsay Lohan nekad nav apstiprinājusi, ka viņai ir bijusi plastiskā ķirurģija, bet fotogrāfiju pierādījumi liecina, ka viņa ir veikusi krūšu palielināšanu.  Citas slavenas sievietes, kurām ir aizdomas par krūts uzlabojumiem, ir Meghan Fox, Britney Spears,  Cameron Diaz un  Kate Hudson.


Vairākas slavenas sievietes ir atzinušās godīgi par savu lēmumu doties zem naža asmens.  "  Everybody Loves Raymond  " zvaigzne Patricia Heaton atzina, ka viņam ir veikusi krūšu palielināšanu.  Patricia Heaton ir teikusi, ka viņa jūtas labi ka ir veikusi krūšu palielināšanu , un viņa jūtas labi runājot par tām.  Citas slavenības,  ir atvērtas par krūšu palielināšanas operāciju un par to stāsta, kā piemēram Pamela Anderson, Carmen Electra un Tori Spelling.


Britney Spears krūtis jau sen ir debašu priekšmets.  Lai gan dziedātājs nekad nav atzinis, ka ir veikusi krūšu palielināšanu, foto pierādījumi liecina, ka viņa to ir darījusi.


Halle Berry ir vēl viens slavenība, kura apgalvo ka nav veikusi plastisko ķirurģiju, bet foto pierādījumi liecina, ka  Cloud Atlas  zvaigznei ir vekusi plastisko operāciju.


Heidi Kluma krūtis kļuva daudz lielākas, kad viņai palika 20 gadi.  Foto pierādījumi arī liecina, ka Victoria's Secret skaistumam ir bijis gan deguna korekcija veikta, gan Botox injekcijas.


2012.gadā  Radars  ievietojis fotogrāfijas no Cameron Diaz pludmalē, kas liecina, ka agrāk plakanajām aktrises krūtīm ir jauns krūšu pāris.


"Baywatch" skaistule Pamela Andersone ir atsvaidzinoši godīga par savu lēmumu saņemt viltus krūtis, sakot: "Cilvēki vienmēr man saka:" Atjaunojiet sevi, atkal un atkal, un atkal to visu. "  Es neesmu izgudrojusi sevi, tā ir godīga evolūcija, es vienmēr esmu bijusi autentiska, izņemot krūtis.


Hilary Duff nekad nav apstiprinājis, ka viņai ir veikta plastiskā ķirurģija, bet fotogrāfijas liek domāt, ka viņai ir bijis darbs ar krūtīm, degunu, lūpu injekcijas un daudz kas cits.


Popzvaigzne Christina Aguilera nav atļāvusi doties zem naža, bet fotogrāfijas rāda, ka viņas padusē ir rēta, kas atbilst krūšu implantu ķirurģijai.


Nicole Kidman nav pieņēmis nekādu plastisko ķirurģiju, bet fotogrāfijas liek domāt, ka aktrisei ir bijusi krūšu operācija un lūpu injekcijas.  Nicole Kidman ir atzinusi, ka ir mēģinājusi botoksu, bet apgalvo, ka viņai tas nepatīk.


Mariah Carey svars ir palielinājies un samazinājies gadu gaitā, bet tas nav saistīts ar viņas krūtīm, tās ir vairāk nekā divkāršojušās.  Dziedātāja nekad nav pieņēmis nevienu plastisko ķirurģiju.


Fotogrāfijas pierādījumi liecina, ka Demi Moore vairākas reizes ir veikusi plastisko ķirurģiju.


Realitātes TV  zvaigzne Heidi Montag ir atzinusi, ka viņam ir veikusi daudz plastiskās ķirurģijas, un pauž nožēlu, ka viņai ir ļoti lieli krūšu implanti.


Foto pierādījumi liecina, ka Victoria Beckham ir bijusi krūšu palielināšana un samazināšana.


Jenny McCarthy ir bijis ļoti atvērts par savu krūšu palielināšanu.  Intervijas laikā viņa bieži joko par to.


Denise Richards ir bijusi ļoti atklāta par to, ka viņai ir bijušas vairākas plastiskās operācijas.

Foto pierādījumi liecina, ka  Clueless  zvaigznei Brittany Murphy bijusi krūšu operācija.

Sāls vai silikona krūšu implanti?

Ir divi pamata krūšu implantu veidi: sālsūdens un silikona gēla.

Sālsūdens pildītie implanti ir silikona čaulas, kas piepildītas ar sterilu sālsūdeni. Daži implanti ir piepildīti, bet citi tiek aizpildīti implanta ievietošanas laikā.

Silikona gēla pildītie implanti ir silikona čaulas, kas pildītas ar silikona gēlu. Lai gan daudzas sievietes saka, ka silikona gēla implanti rada sajūtu vairāk kā īstas krūtis, pretstatā sālsūdens krūšu implantiem, bet silikona rada lielāku risku, ja gēls noplūst ķermeņa audos.

Gan sālsūdens, gan silikona implantu izmēri ir dažādi. Katram ir savi plusi un mīnusi, tāpēc tas ir jāizvēlas pacientam.

Procedūra ilgst vienu līdz divas stundas. Jums, visticamāk, tiks piešķirta vispārējā anestēzija, kuras laikā Jūsu ķermenis būs miega režīmā un sāpes nejutīsiet.

Ķirurgs iegriezīs zem krūtīm, zem rokām, atkarībā no ķermeņa uzbūves, implanta veida un krūšu palielināšanas apjoma.

Ķirurgs ievietos krūšu implantu virs vai zem krūšu muskuļa. Pēc tam, kad implants ir ievietots, ķirurgs aizvērs iegrizumus ar šuvēm vai ķirurģisko lenti.

Pēc operācijas jūsu krūtis tiks pārklātas ar marli. Jums varētu arī būt ievietotas drenāžas caurules, kas pēc dažām dienām tiks noņemtas. Nepieciešamības gadījumā Jums varētu būt nepieciešams valkāt ķirurģisku krūšturi, kad notiek sadzīšanas process.

Pēc sešām nedēļām, pēc implantu ievietošanas jums nevajadzētu veikt smagu priekšmetu pacelšanu.

Sāpju mazinātāji, piemēram, acetaminofēns, var palīdzēt mazināt diskomfortu. Jūsu ārsts var Jums izrakstīt pretsāpju zāles.

Jums, iespējams, būs pietūkums apgabalā, kur tika veikta operācija. Laika gaitā pietūkumam vajadzētu mazināties un rētas izzudīs.

Kāds ir pareizais krūšu implanta lielums Jums?

Ir vairāki faktori, kas nosaka labāko implanta izmēru. Krūšu mērījumi, vēlamais lielums, krūts, audu un krūšu sienas īpašības ir ļoti svarīgas pareizas izvēles veikšanai.

Krūšu implanti tiek mērīti kubikcentimetros. Tieši tāpēc jūs parasti redzēsiet burtus CC, kad marķējat nepieciešamo izmēru, piemēram, 350CC. Krūšu implanti ir pieejami dažādos izmēros, sākot no apmēram 80CC līdz 800CC. Skaidrs, ka jo lielāks skaitlis, jo lielāks ir krūšu implanta lielums. Bāzes platums mainās, no 7,4 cm līdz 17,2 cm.

Ir trīs veidi, kas var palīdzēs jums saprast implanta lielumu krūšu palielināšanai. Pirmos divus jūs varat paši izdarīt mājās, mērot neapstrādātus rīsus vai ūdeni. Atcerieties: 1ml ir 1CC.

Rīsu tests


Rīsu testu parasti uzskata par populārāko veidu, kā noteikt implanta lielumu. Lai veiktu šo testu, paņemiet pāris vecās zeķbikses un nogrieziet 12 collu sloksni (neizmantojiet kāju daļu). Apakšējā galā sasiet nelielu mezglu. Tad izmēriet vēlamo neapstrādāto rīsu daudzumu, lai aizpildītu zeķbikses. Nolieciet augšējo galu. Dariet to divreiz, lai katram krūštura kausam būtu viens.

Daudz klīnikas piedāvā plašu implantu izmēru un formu klāstu, kas būtībā ir reāli implanti, kurus varat ievietot krūšturī un tādējādi redzēt rezultātu, kurš būs pēc krūšu operācijas. Parasti tas ir labākais veids, kā noteikt pareizo izmēru jums, jo speciālisti būs tieši jums blakus, lai palīdzētuizvēlēties un var atbildēt uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem. Jūs varat ņemt līdzi uz klīniku draugu vai partneri, veicot izmēra testēšanas sesiju, lai tas var palīdzēt jums izdarīt pareizo krūšu palielināšanas operāciju vai krūšu koriģējošu operāciju. Vienkārši atcerieties, ka vēlams ņēmt līdzi krūšturi, kurš būtu atbilstošs pēc operācijas krūšu izmēram, šajā krušturī tiks ievietoti implantu testeri, lai jūs varētu redzēt, kā izskatīsies krūtis un jūsu stāja pēc plastiskās operācijas.

Daži ķirurgi piedāvā datora modelēšanas tehnoloģiju, lai palīdzētu pacientiem izvēlēties vēlamo krūšu izmēru. Tad asistents vai ķirurgs uzņem jūsu krūšu fotogrāfijas, pēctam datorprogramma parādīs, kā jūs izskatīsieties ar dažiem implantu izmēriem. Trūkums ir tas, ka programma ir paredzamo rezultātu simulācija. Tā palīdzēs jums dot priekšstatu par to, kā jūs izskatīsieties, bet tas nav precīzs priekšstats savām fiziskajām izjūtām.

krūšu operācija, atveseļošanās pēc krūšu operācijas, krūtis plastiskā operācija, krūts rekonstrukcijas operācijas, krūts samazināšanas operācija, krūšu implantu operācijas, krūšu implantu operācijas cenas. krūšu operācijas cenas, krūšu operāciju cenas, krūšu operācijas, atveseļošanās pēc krūšu operācijas, krūtis plastiskā operācija, krūts rekonstrukcijas operācijas, krūts samazināšanas operācija, krūšu implantu operācijas. krūšu implantu operācijas cenas, krūšu operācijas cenas, pēc krūšu palielināšanas operācijas, skaistas krūtis, uzlabot krūšu formu, krūšu palielināšana, dabīga krūšu palielināšana, krūšu galu palielināšana. krūšu palielināšana ar implantiem, krūšu palielināšana ar taukaudiem, krūšu palielināšana ar taukaudiem atsauksmes, krūšu palielināšana ar taukaudu, krūšu palielināšana ar tauku šūnām, krūšu palielināšana atsauksmes.

krūšu palielināšana bez ķirurģiskas iejaukšanās, krūšu palielināšana cik maksā, krūšu palielināšana dabīgi, krūšu palielināšana forums, krūšu palielināšana latvijā, krūšu palielināšana lietuvā, krūšu palielināšana pirms un pēc. krūšu palielināšana veselības centrs 4, krūšu palielināšana vingrojumi, krūšu palielināšanas cenas, palielināt krūtis mājās, nokarenas krūtis, operācija, apendicīta operācija, brukas operācija, brukas operācija cena. cistas operācija, glaukomas operācija, hemoroīdu operācija, meniska operācija cena, miomas operācija cena, plakstiņu operācija, acu operācija, acu operācija glaukoma, acu operācija lietuvā, adenoīdu operācija. aizdeguna mandeles operācija, aklās zarnas operācija cena, apendicīta operācija cena, ateromas operācija, bankas operācija, bariatrijas operācija, bariatriskā operācija atsauksmes, berlīnes operācija, briedim operācija.

bungādiņas operācija, ceļa operācija, ceļa operācija cena, ceļgala operācija, ceļu operācija, cirkumcīzijas operācija, cistas operācija cena, cistas operācija grūtniecības laikā, deguna operācija, diastāzes operācija. dubultzoda operācija, dubultzods operācija cena, dzemdes izņemšanas operācija, dzemdes operācija, dzimumlocekļa palielināšanas operācija, dzimummaiņas operācija, dzimumzīmes operācija, elkoņa operācija, endometriozes operācija. endoprotezēšanas operācija, entropion operācija, epikondilīta operācija, epilepsijas operācija, epitēlijķermenīšu operācija, fibroadenomas operācija, fibromas operācija, filma operācija kāzas, fimozes operācija. fimozes operācija bērnam, frenulum operācija, furs operācija, ganglija operācija, glaukomas operācija cena, gūžas endoprotezēšanas operācija, gūžas operācija, gūžas operācija atsauksmes, gūžas operācija cena. gūžas operācija vecam cilvēkam, help operācija, hemoroīdi operācija, hemoroīdu operācija ar lāzeru, hemoroīdu operācija atsauksmes, hemoroīdu operācija cena, hemoroīdu operācija forums, hemoroīdu operācija valsts apmaksāta.

higromas operācija, ieaudzis nags operācija, iegurņa operācija, infarkts operācija, insulta operācija, jelgavas operācija, kataraktas operācija 1 slimnīca, kataraktas operācija rinda, kataraktas operācija rīga. kataraktas operācija rīgas 1.slimnīcā, kohleārā implanta operācija, krustenisko saišu operācija rehabilitācija, laparoskopiskā operācija, lasik operācija, lhp operācija, liesas operācija, limfmezglu operācija. lipomas operācija, lipomas operācija cena, liposakcija operācija, longo operācija, mandeļu izgriešanas operācija, meniska operācija cena 2017, meniska operācija cena 2018, meniska operācija rehabilitācija, nabas trūces operācija un izmaksas. nagu operācija kaķiem, neatliekama operācija, nierakmeņu operācija, nierakmeņu operācija cena, nieres izņemšanas operācija, nieres operācija, nieru operācija zīdainim, normandijas operācija, olnīcas operācija, olnīcu operācija. olvada operācija, olvadu nosiešanas operācija, olvadu operācija, operācija 2012, operācija acīm, operācija ar pilnu narkozi, operācija arktika, operācija augošā mēnesī, operācija barbarosa, operācija bkus, operācija citadele.

operācija degvielas kvalitāte, operācija dilstošā mēnesī, operācija dinamo, operācija fortnite, operācija frics, operācija gaiļezerā, operācija grūtniecības laikā, operācija hunter killer, operācija i un citi šurika piedzīvojumi. operācija influenceris, operācija jaunā mēnesī, operācija jungle, operācija jūras lauva, operācija kanna, operācija kazino online, operācija kazino online latviski, operācija kaķim, operācija kebabi, operācija kolibri. operācija krasta banga, operācija kuņģa, operācija kāzas, operācija kāzas. dokumentālā filma, operācija latviešu valoda, operācija maska, operācija muguras, operācija mēness fāzes, operācija mēnešreižu laikā, operācija overlord. operācija pilnmēnesī, operācija pret krākšanu, operācija redzes uzlabošanai, operācija rokām, operācija sapnī, operācija satana, operācija sinonīmi, operācija skyfall, operācija smadzeņu, operācija tokija, operācija un iesnas. operācija un mēnešreizes, operācija valkīra, operācija ziemas burvība, operācijas un mēness fāzes, osteohondroze operācija, osteomas operācija, osteotomijas operācija, otosklerozes operācija, pirkstu operācija.

plakstiņu operācija atsauksmes, plastiskā operācija cena, plānveida operācija ir, polipu operācija dzemdē, prostatas operācija, prostatas operācija cena, radikāla operācija, redzes operācija, redzes operācija lietuvā. redzes uzlabošanas operācija, sirds operācija, sirds operācija zīdainim, slepenā operācija 30 pēc pusnakts, ssk 10 operācija, starpsienas operācija, stomas operācija, struma operācija, sēklinieku operācija, tahikardija operācija. thd operācija cena, tot operācija, trīszaru nerva operācija cena, trūces operācija, trūces operācija bērnam, trūces operācija cena, turp operācija, turu operācija, tīklenes operācija, unikāla operācija, urs operācija. uzticības operācija, vairogdziedzera operācija, vairogdziedzera operācija cena, varikocēle operācija, vēnu operācija, vēnu operācija atsauksmes, vēnu operācija cena, vēnu operācija gaiļezerā, vēnu operācija jūrmalā. vēnu operācija par valsts naudu, vēnu operācija stradiņos, zarnu operācija, zoba operācija, zobu operācija, zobu operācija cenas, zultsakmeņu operācija, zultspūšļa operācija.

Kad cilvēki domā par lūpu uzlabojumiem, pildvielas ir visizplatītākā kosmētiskā procedūra, kas jāpatur prātā. Pieaugot pieprasījumam pēc pilnīgākām lūpām, ir arī pieprasījums pēc dabiskām lūpām.

Lūpu plastika piedāvā niansētu efektu, ļaujot lūpu pielāgot sejai - tas nav pārņemts. Šo pastāvīgo procedūru parasti veic pacientam ar vietējo anestēziju un aizņem mazāk nekā stundu.

Procedūra saīsina attālumu starp deguna apakšdaļu un lūpu augšdaļu.

3D Facelift procedūras ir spēkā 2019. gadā

2019.gadā  vajadzētu sagaidīt pieaugošu pieprasījumu pēc mikrooperācijām. Šīs procedūras piedāvā mazāk invazīvu plastiskās ķirurģijas pieredzi, kas rada minimālu rētu veidošanos pacientiem.

Kā tieši izskatās 3D sejas Facelift? Plastiskās ķirurģijas jaunās tendences, piemēram, 3D sejas Facelift, uzlīmē seju, izvelkot audu no sejas atpakaļ uz vaigu kauliem.

Tā kā cilvēki vecumā, sejas audi izslīd uz leju, radot sagurušu ādu un grumbas. Ķirurgi, kas veic šīs procedūras, pie katras auss iegriež, lai sasniegtu iekšējo sejas audu.

Kopējais pavediens starp augstākajām plastiskās ķirurģijas tendencēm 2019 ir gala rezultāts, kas atstāj pacientu sajūtu un meklē jaunības sajūtu.

Viena no jaunākajām plastiskās ķirurģijas tendencēm 2019. gadā ir augsto tehnoloģiju „hibrīda” krūšu palielināšana.
Šis jaunais krūšu palielināšanas veids apvieno implantus ar tauku pārnešanas iespējām. Kas padara šo jauno plastiskās ķirurģijas tendenci tik populāru, ir iespēja veidot dabiskākas krūtis. Salīdzinot ar standarta silikona krūšu implantiem, šī operācija rada mazāk risku un īsāku atjaunošanās laiku.

Ūdens tests

Ūdens tests ir līdzīgs rīsu testam. Tā vietā, lai izmantotu zeķbikses un rīsus, jūs izmantosiet plastmasas maisiņu un ūdeni, kuru ielej no mērtrauka.Lai iegūtu labu priekšstatu par to, kā jūs izskatāties, katrai no metodēm jums vajadzētu izmēģināt dažādus topus un kleitas uz jūsu jaunajām "krūtīm".Klīnikas speciālisti un lieluma sesija. Labākais veids, kā noteikt implanta lielumu, ir apmeklēt plastiskās operācijas klīniku, lai veiktu precīzu izmēra un tā izvēles testu.

Reklāma internetā