plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas

Yin Yang uzturs


Pārskats


Ar visiem riskiem, kas rada sliktu uzturu, daudzi cilvēki meklē veidus, kā veselīgi ēst.  Dažas no tām atbild par tradicionālo ķīniešu medicīnu (TCM).  TCM ir zāles, kas Ķīnā ir attīstījušās tūkstošiem gadu.

Rietumu uztura tradicionālie lauki klasificē pārtiku tā ķīmiskā sastāva ziņā, tostarp kalorijas, ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku un citu uzturvielu sastāvā.


TCM koncentrējas uz pārtikas enerģijas īpašībām.  Saskaņā ar TCM, līdzsvars starp "vēsiem" un "karstiem" pārtikas produktiem vai "yin" un "yang" pārtikas produktiem ir būtisks veselībai. TCM praktizētāji uzskata, ka pārtikai ir ne tikai spēka stiprināšanai un enerģijas avots, bet arī dziedēt.  Viņi uzskata, ka  qi  - izteikts "siers" - ir būtisks dzīves spēks, kas plūst caur visu dabu.

Lai sasniegtu jūsu ķermeņa, prāta un qi harmoniju, viņi uzsver, ka ir svarīgi ēst yin-yang sabalansētu pārtiku.  Yin un yang tiek uzskatīti par enerģiskām īpašībām, kas veido visu Visumā, ieskaitot jūsu veselību.


Yin un yang īpašības


TCM praktizētāji uzskata, ka yin un yang pārtikas produkti palīdz novērst noteiktus apstākļus un dziedēt jūsu ķermeni. Ķīniešu simbols yin ir tumšā kalna puse.  Tas nozīmē sievišķību, vēsumu, mitrumu un tumsu.

Savukārt yang ir kalna saulainā puse.  Tas nozīmē vīrišķību, siltumu, sausumu un gaismu.


Yin un yang ir savstarpēji būtiskas papildinošas īpašības.


Tiek uzskatīts, ka Yin pārtikas produkti ir forši un domāti, lai mitrinātu ķermeni.  Tiek uzskatīts, ka Yang pārtikas produkti ir silti un žāvē. Dažu pārtikas produktu yin vai yang īpašības ir mazāk saistītas ar tās faktisko temperatūru vai mitruma līmeni, nekā tās apgalvotās enerģijas īpašības un ietekme uz jūsu ķermeni. " yang " vai "yin" pārtikas produkti parasti ir ar zemu kaloriju un augstu  kālija līmeni  .  Tie tiek rekomendēti karstā laikā.  "Karstie" vai yang pārtikas produkti parasti ir augstāki kalorijās un  nātrijā  .  Viņi tiek rekomendēti vēsākos mēnešos, lai palīdzētu sasildīt ķermeni.


TCM praktizētāji uzskata, ka pārāk daudz yin vai yang ēdienu lietošana atmetīs jūsu ķermeņa līdzsvaru un radīs negatīvu ietekmi uz veselību.  Tie savieno noteiktus traucējumus ar yin, yang vai abu veidu pārtikas produktiem.

Yin un yang pārtikas produktu veidi


Lai labi sabalansēts uzturs, TCM praktiķi uzskata, ka ēdienkartē jābūt divās daļās yin un trīs daļās yang pārtikas produktiem.

Parastie yin ēdieni ietver:

 sojas produkti, piemēram, tofu un sojas kāposti

 dažādi gaļas produkti, piemēram, krabis, pīle

 augļi, piemēram, arbūzs, augļi

 dārzeņi, piemēram, gurķi, burkāni, kāposti

 auksti dzērieni un ūdens


Parastie yang pārtikas produkti ietver:

 vairums pārtikas produktu, kas satur augstu tauku, olbaltumvielu, kaloriju un nātriju

 daži gaļas produkti, piemēram, vistas, cūkgaļas un liellopu gaļa

 siltas garšvielas, piemēram, kanēlis, muskatrieksts un ingvers

 olas, lipīgie rīsi, sezama eļļa, bambuss un sēnes

 alkoholiskie dzērieni

Saskaņā ar TCM praktiķiem, laba uztura lietošana prasa atjaunot yin un yang līdzsvaru ar ēdieniem, ko tu ēd.

Tiek uzskatīts, ka šie pārtikas produkti galu galā nosaka jūsu veselības stāvokli, traucējot vai atjaunojot līdzsvaru, kas ļauj dzīvot ilgstoši un veselīgi.


KAS IR MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJA?
Matu līnijas pazemināšanas operācija, ko sauc arī par pieres samazināšanu, ir ļoti efektīvs veids, kā pārvietot matu līniju uz dabisko līmeni.  Šī ķirurģiskā tehnika var efektīvi samazināt matu līniju līdz pat 2 collām.  Precīzu iespējamo modifikācijas apjomu noteiks, kā pacienta galvas āda ir brīva, konsultējoties ar sertificētu sejas plastikas ķirurgu vai plastikas ķirurgu.
KĀ TIEK VEIKTA MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJA?
Matu līnijas pazemināšana ir ķirurģiska ambulatorā procedūra, kas parasti tiek veikta, lietojot vietējo anestēziju.  Procedūra sākas ar ķirurgu, kas atzīmē paredzamo pēcapstrādes līniju.  Tālāk pārmērīga āda starp pašreizējām un nākotnes matu līnijām ir ķirurģiski izgriezta, un matu nesošo galvas ādu pārceļ uz jauno matu līniju.  Tad galvas ādu nostiprina savā jaunajā vietā, izmantojot šķīstošās kaulu enkurus vai kaulu tuneļus galvaskausā.  Procedūra ir pabeigta, kad iegriezumi ir aizvērti, izmantojot 2 šuvju slāņus.  Turklāt matu transplantācijas procedūra, piemēram, FUE matu transplantācijas operācija, var tikt izmantota blakus matu līnijas pazemināšanas operācijai, lai mainītu matu līnijas formu. 
VAI PASTĀV PASTĀVĪGAS RĒTAS?
Kaut arī no šīs procedūras ir jāparedz rētas, kvalificēts ķirurgs var samazināt tās redzamību.  Daudzi no procedūras laikā izdarītajiem griezumiem var tikt novietoti nedaudz aiz nākotnes līnijas, ļaujot tiem noklāties ar matiem.  Iegriezumi nav izveidoti taisnās līnijās, bet parasti ietver S-vai V-veida līknes, kas tos izjauc un palīdz slēpt.  Turklāt iegriezumus var veikt tādā veidā, kas ļauj matiem atkal izaugt nosedzot rētu, vēl vairāk samazinot redzamību.
CIK ILGI PROCEDŪRA NOTIEK?
Kamēr katra atsevišķā procedūra ir atšķirīga, matu līnijas pazemināšanas procedūras parasti aizņem 2 līdz 3 stundas.
KAS IR LABS KANDIDĀTS MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAI?
Vīrieši un sievietes, kam ir dabiski augsta matu līnija vai lielas pieres, un citādi biezi mati, kā arī personiska vai ģimeniska matu izkrišanas vēsture, ir lielisks kandidāts matu līnijas pazemināšanas operācijai.  Visiem potenciālajiem pacientiem ir jābūt vispārējai veselībai un jāatturas no smēķēšanas vienu mēnesi pirms un pēc procedūras.
KĀDI IR CITI MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAS RISKI?
Hematoma vai asins zudums zem galvas ādas ir visbiežāk sastopamā komplikācija, kuras sastopamība ir aptuveni 5%. Infekcija ir reta.  Antibiotikas tiek ievadītas intraoperatīvi, un tās var lietot vienu nedēļu pēc operācijas.

Rinoplastika jeb degunu plastiskā ķirurģija, kuru cena Latvijā ir no 1800 – 3000€

Latvija ir viens no jaunajiem galamērķiem medicīnas tūrismam, jo Latvija ir atzīmēta ar augstu veselības kvalitāti un saprātīgu cenu.

Degunu plastiskās operācijas jeb Rinoplastika, cenas citās Eiropas savienības valstīs:

Beļģijā no 1450-3750€

Čehijā no 2400 – 2800€

Igaunijā no 2700-3100€

Vācijā no 3200 – 3800€

Deguns ir svarīgs sejas līdzsvars, un daudzi cilvēki izvēlas ķirurģisko deguna pārveidošanu vai rinoplastiku, cenšoties atrast harmoniskāku to funkciju saskaņošanu. Dažreiz problēma var būt vairāk sastīta ar zoda vai žokļa pozīciju, bet pacienti mēdz koncentrēties uz neapmierinātību ar degunu.

Ķirurģiskās metodes ir uzlabotas, bet ir ierobežojumi uz to, cik lielā mērā degunu var mainīt.