plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas

Matu transplantācijas


Miljoniem vīriešu un sieviešu visā pasaulē cieš no matu retināšanas vai matu izkrišanas problēmām.  Lai gan ir daudzi faktori, kas izraisa matu izkrišanu, hormoni parasti ir galvenais iemesls. 


Daudziem vīriešiem un sievietēm ir atšķirība starp folikuliem, kas atrodas galvas ādas augšdaļā un folikulu gar galvas ādas aizmugurējo (muguras) daļu.  Matu folikulu galvas ādas aizmugurē ir relatīvi rezistenti pret hormonu izmaiņām, turpretim folikuli gar skalpa priekšpusi var būt jutīgi pret androgēniem, kas cirkulē caur ķermeni.


Androgēnu līmeņa paaugstināšanās var izraisīt matu folikulu veidošanos galvas ādas augšdaļā, lai lēnām sarūk vai samazinātu, un pēc tam nereti izzūd vai pilnīgi izzūd.


Ar matu transplantāciju mēs lietojam folikulus no galvas ādas aizmugures (kur šie folikuli nav jutīgi pret hormoniem) un ievieto tos galvas ādas zonā, kas ir jutīga pret hormonu.  Mēs pārvietojam šos folikulus vai pārstādām tos uz galvas.  Tie paliek rezistenti pret hormonālām izmaiņām, atstājot tos tādus pašus izmērus un kalibru.

Tradicionālās matu transplantācijas metodes, ko sauc par „FUT” (vai folikulāro vienību transplantāciju), laikā no galvas ādas tiek ņemts matu sloksnis, kur matu folikuli nav jutīgi pret hormoniem, un tad šie folikuli tiek sadalīti atsevišķos mazos folikulos un pēc tam pārstādīti apgabalā, kur nav matu vai kur vēlaties biezākus. 


Ar vienu ārstēšanu jūs varat redzēt ievērojamu laukuma sabiezējumu, lai vienā vietā atjaunotu pilnu blīvumu.  Tomēr, ja pacients vēlas pārvietot matu līniju uz priekšu, tas veic vairākus ārstēšanas veidus, jo vienā transplantācijā jūs ierobežojat to, cik daudz folikulu jūs varat transplantēt katrā galvas ādas kvadrātcentimetrā.  Tātad, ja mērķis ir radīt pilnu blīvumu apgabalā, kur nav matu folikulu, tas var prasīt vairākas ārstēšanas.


Pēc procedūras pacientam būs galvas brūce, kas tiek šūta vai sašūta, no kurienes ievāca matu folikulu.  Brūcei tajā būs divas šuves, un tās var būt diezgan smalkas.  Galvas ādas (transplantētās zonas) augšpusē pacientiem būs maz individuālu caurumu ar jauniem folikulu.  Šie folikuli aizņem no dienas līdz nedēļai vai divām reizēm, lai izdziedinātu.  Šajā laikā pacientiem ir jābūt ļoti delikātiem ar to, kā viņi ārstē folikulu galvas ādas priekšpusē un augšpusē.


Matu transplantācijas rezultāti ir pastāvīgi.  Pēc matu folikulu izņemšanas no aizmugures galvas ādas un transplantācijas uz galvas ādas augšpusi vai priekšpusi, viņi turpinās iet cauri normālam matu augšanas procesam.  Tā rezultātā matu transplantācijas rezultāti var ilgt visu pacienta dzīvi, ja vien tie saglabā labu veselību..

KAS IR MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJA?
Matu līnijas pazemināšanas operācija, ko sauc arī par pieres samazināšanu, ir ļoti efektīvs veids, kā pārvietot matu līniju uz dabisko līmeni.  Šī ķirurģiskā tehnika var efektīvi samazināt matu līniju līdz pat 2 collām.  Precīzu iespējamo modifikācijas apjomu noteiks, kā pacienta galvas āda ir brīva, konsultējoties ar sertificētu sejas plastikas ķirurgu vai plastikas ķirurgu.
KĀ TIEK VEIKTA MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJA?
Matu līnijas pazemināšana ir ķirurģiska ambulatorā procedūra, kas parasti tiek veikta, lietojot vietējo anestēziju.  Procedūra sākas ar ķirurgu, kas atzīmē paredzamo pēcapstrādes līniju.  Tālāk pārmērīga āda starp pašreizējām un nākotnes matu līnijām ir ķirurģiski izgriezta, un matu nesošo galvas ādu pārceļ uz jauno matu līniju.  Tad galvas ādu nostiprina savā jaunajā vietā, izmantojot šķīstošās kaulu enkurus vai kaulu tuneļus galvaskausā.  Procedūra ir pabeigta, kad iegriezumi ir aizvērti, izmantojot 2 šuvju slāņus.  Turklāt matu transplantācijas procedūra, piemēram, FUE matu transplantācijas operācija, var tikt izmantota blakus matu līnijas pazemināšanas operācijai, lai mainītu matu līnijas formu. 
VAI PASTĀV PASTĀVĪGAS RĒTAS?
Kaut arī no šīs procedūras ir jāparedz rētas, kvalificēts ķirurgs var samazināt tās redzamību.  Daudzi no procedūras laikā izdarītajiem griezumiem var tikt novietoti nedaudz aiz nākotnes līnijas, ļaujot tiem noklāties ar matiem.  Iegriezumi nav izveidoti taisnās līnijās, bet parasti ietver S-vai V-veida līknes, kas tos izjauc un palīdz slēpt.  Turklāt iegriezumus var veikt tādā veidā, kas ļauj matiem atkal izaugt nosedzot rētu, vēl vairāk samazinot redzamību.
CIK ILGI PROCEDŪRA NOTIEK?
Kamēr katra atsevišķā procedūra ir atšķirīga, matu līnijas pazemināšanas procedūras parasti aizņem 2 līdz 3 stundas.
KAS IR LABS KANDIDĀTS MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAI?
Vīrieši un sievietes, kam ir dabiski augsta matu līnija vai lielas pieres, un citādi biezi mati, kā arī personiska vai ģimeniska matu izkrišanas vēsture, ir lielisks kandidāts matu līnijas pazemināšanas operācijai.  Visiem potenciālajiem pacientiem ir jābūt vispārējai veselībai un jāatturas no smēķēšanas vienu mēnesi pirms un pēc procedūras.
KĀDI IR CITI MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAS RISKI?
Hematoma vai asins zudums zem galvas ādas ir visbiežāk sastopamā komplikācija, kuras sastopamība ir aptuveni 5%. Infekcija ir reta.  Antibiotikas tiek ievadītas intraoperatīvi, un tās var lietot vienu nedēļu pēc operācijas.
Kā mati aug: izpratne par trīs matu augšanas posmiem. Mati aug no matu folikula (ko dažreiz sauc par sakni), kas atrodas zem ādas.  Asinsvadi, kas atrodas katra folikula apakšā, nodrošina barojošu asins plūsmu, kas ļauj matiem augt.  No brīža, kad jūsu mati sāk augt līdz brīdim, kad tie izkrīt, katrs atsevišķais mats iziet cauri trīs atšķirīgiem posmiem: Anagen, Catagen un Telogen.

Anagēna fāze

Anagēna fāzi parasti dēvē par  augšanas fāzi,  jo šajā periodā matu augums ir apmēram puse collas.  Lai gan laika periods, kad folikuls paliek anagēna fāzē, atšķiras no cilvēka uz cilvēku (tas tiek noteikts ģenētiski), šis posms parasti ilgst no diviem līdz sešiem gadiem.  Laika posms, kad mati ir anagēna stadijā, nosaka arī to, cik ilgi indivīda nesagrieztie mati var augt, un lielākā daļa nokrīt no 18 līdz 30 collām.

Katagēna fāze

Katagēna fāze ir īss  pārejas posms,  kas ilgst aptuveni divas nedēļas.  Šajā fāzē folikuls sāk sarukt un individuālie mati tiek ierobežoti no barības (asins apgādes).

Telogēna fāze

ir  atpūtas fāze,  kas ilgst aptuveni 3 mēnešus.  Šajā fāzē mati tiek atbrīvoti no folikula un nokrīt un jauni mati sāk augt.  Lielākā daļa veselīgu galvas ādas katru dienu noņem 50 līdz 150 atsevišķus matu.

KO VAJADZĒTU SAGAIDĪT PĒC MATU LĪNIJAS PAZEMINĀŠANAS OPERĀCIJAS?

Pēc procedūras daudziem pacientiem radīsies sāpes, ko var kontrolēt, lietojot izrakstītas pretsāpju zāles. Bieži ir mērens pietūkums pieres, galvas ādas, acu un vaigu laukumos.  Liela daļa šīs pietūkuma samazinās pēc pirmajām dienām, un visi pietūkumi pilnībā izzūd dažu nedēļu laikā.  Zilumi ir sagaidāmi, bet 10 dienu laikā izzūd.  Sekojot diētai un perioperatīvajām instrukcijām, pietūkums un zilumi izzudīs ātrāk.  Pacienti var atgriezties darbā un vieglā aktivitātē pēc 7 dienām no procedūras, izmantojot šalli vai brīvi pieguļošu cepuri, lai aptvertu zonu.  Pēc vienas nedēļas matu līnijā ievietotās šuves tiek noņemtas.  Pacienti var veikt pilnu treniņu un lidot 2 nedēļas pēc operācijas.  Bieži vien pēc ķirurģiskas operācijas (ko sauc par „šoka alopēciju”), kas var ilgt 3 mēnešus, notiek globāla matu retināšana.  Pēc tam 3–6 mēnešus pēc procedūras mati atjaunojas pa griezuma vietu un tās priekšā, noslēpjot zonu un padarot to nepamanāmu.

Kā matu atjaunošanās cikls ietekmē matu retināšanu un matu izkrišanu?


Katrs matu folikuls ir neatkarīgs un iziet šo augšanas ciklu dažādos laikos.  Matu izkrišana vai baldēšana notiek, kad tiek pārtraukts dabiskais augšanas cikls;  īpaši, ja anagēna fāze saīsinās vai telogēna fāze palielinās (vai abu kombinācija).

Augšanas cikla pārtraukšana var būt saistīta ar daudziem dažādiem faktoriem, tostarp vielmaiņas traucējumiem, slimībām, nepareizu uzturu, stresu un ģenētiku.  Par laimi ir daudz efektīvu matu atjaunošanas procedūru un medikamentu, kas var novērst matu augšanas cikla traucējumus.

KĀ NOVĒRST CELULĪTA ATTĪSTĪBU?

Celulīts ir neizbēgams dzīves aspekts.  Tiek lēsts, ka gandrīz 80% no visām sievietēm savā dzīves laikā rodas kāda veida celulītu neatkarīgi no viņu veselības vēstures un ķermeņa masas indeksa (ĶMI). 

Par laimi, ir daži veidi, kā palīdzēt novērst celulītu vai vismaz ierobežot tā vizuālo izskatu.

Šeit ir četri vienkārši veidi, kā novērst celulītu. Lasīt vairāk