plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas
Informatīvais portāls Plastiskās operācijas ir izveidots 2018. gada 1. septembrī, lai veidotu labāku priekšstatu par plastiskās ķirurģijas nozari Latvijas republikā. Mūsu komanda ir sagatavojusi neliela apjoma informāciju par populārākajām plastiskās ķirurģijas iespējām, informāciju iegūstot un apstrādājot no interneta vides.Vadoties pēc meklēšanas pieprasījumiem google resursā, cenšamies informācīju papildināt tā, lai plastiskasoperacijas.lv apmeklētājiem būtu iespēja ātri ar to iepazīties, netērējot veltīgi laiku, meklējot info interneta resursos.
Kāpēc mūsu resursam ir liels info lapu skatījums – apmeklējums?

Kopš plastiskās operācijas .lv ir sācis publicēt informāciju internetā, mūsu komanda veic domeina popularizēšanu internetā izmantojot sociālos tīklus, blogeru advertaising tīklu, google adverts un neatkarīgo page wiev network tīklu. Pateicoties mūsu tīkla dalībniekiem visā pasaulē, mēs iegūstam labus meklējuma rādijumus pēc atslēgas vārdiem un frāzēm lielākajos meklētāju serveros.

Mēs piedāvājam sekojošas statiskas reklāmas kampaņas informatīvajā resursā http://plastiskasoperacijas.lv

Reklāmas raksts konkrētā sadaļā, ja sadaļas nav, tad izveidojam, kurā ir atsauce uz raksta autoru. Raksta apjoms A4 doc formā, fonta izmērs 12px.

Aktivizēšanas Cena:


Reklāmas raksta ievietošana 10,00 euro vienreizēja maksa un raksts pastāv resursā tik ilgi, kamēr portāls ir aktīvs.


Ko Jūs iegūstat:

Informācijas ievietošanu par vienreizēju samaksu.


Aktīvo linku visam raksta tekstam uz Jūsu resursu vienu mēnesi.


Mūsu Page wiev network tīkla dalībnieku novirzīšanu uz Jūsu resursu.


Cilvēki no dažādām pasaules valstīm vienkārši skatīsies Jūsu lapu, līdz ar to nostiprinās Jūsu pozīcijas meklētāj serveros.

Nākamajā mēnesī Jūs varat izvēlēties abonēšanu reklāmas rakstam:


10,00 euro - Aktīvs links visam raksta tekstam.


Šajā piedāvājumā, lapas skatītājs var uzspiest jebkurā vietā uz raksta teksta un automātiski nokļūs Jūsu interneta resursā.


5,00 euro - Aktīvs links reklāmraksta autoram.


Šajā piedāvājumā, lapas skatītājs var uzspiest tikai uz reklāmraksta autora nosaukuma un automātiski nokļūs Jūsu interneta resursā.


0,00 euro - Nav neviens aktīvs links reklāmrakstā.


Šajā piedāvājumā, lapas skatītājs izlasot reklāmrakstu, meklē pastāvīgi Jūs interneta resursos.


Page wiev network tīkla dalībnieku novirzīšana netiek piedāvāta.


Reklāmas rakstus varat izvietot katru mēnesi mūsu resursā uz iepriekšminētajiem nosacījumiem. Ja nepieciešams tos pielabot ne vairāk, kā 10% apmērā no kopējā apjoma, mēs to izdarīsim bez maksas, ja izmantosiet abonēšanu reklāmas rakstam.

Lai izmantotu pakalpoju ir jānoslēdz reklāmas līgums, mēs izrakstam rēķinu, Jūs veicat apmaksu, mēs izvietojam informāciju. Projekta finasiālais organizators http://mcdizains.lv pieprasījumus sūtiet uz epastu info@plastiskasoperacijas.lv atbildēsim divdesmit četru stundu laikā. Zvaniet un jautājiet par iespējām: +37167651189

Kā ievietot reklāmas baneri mūsu portālā?

Šeit ir parādīts reklāmas banera izvietojums katrā sadaļā, pēc norādītā standarta. Pēc Jūsu izvēles, baneri varam izvietot jekbkurā lapas vietā. Jūsu reklāmas baneris tiks izvietots arī mūsu portāla Facebook lapā.

Reklāmas banera cenas:

Baneris 970x250px 20,00 euro mēnesi, slēdzot līgumu uz vienu gadu. Banera izvietošana uz vienu mēnesi ir 30,00 euro. Cena norādīta banera izvietošanai, vienā sadaļā (pēc Jūsu izvēles).

Baneris 300x250px 10,00 euro mēnesi, slēdzot līgumu uz vienu gadu. Banera izvietošana uz vienu mēnesi ir 20,00 euro. Cena norādīta banera izvietošanai, vienā sadaļā (pēc Jūsu izvēles).

Baneris 160x600px 15,00 euro mēnesi, slēdzot līgumu uz vienu gadu. Banera izvietošana uz vienu mēnesi ir 20,00 euro. Cena norādīta banera izvietošanai, vienā sadaļā (pēc Jūsu izvēles).

Baneris 728x90px 20,00 euro mēnesi, slēdzot līgumu uz vienu gadu. Banera izvietošana uz vienu mēnesi ir 25,00 euro. Cena norādīta banera izvietošanai, vienā sadaļā (pēc Jūsu izvēles).

Formāti: JPG, GIF, PNG. Maksimālais izmērs: 2Mb

Reklāmas raksts:

Raksta apjoms A4 doc formā, fonta izmērs 12px. Vienreizēja cena 10,00 euro ar norādītu Aktīvu linku visam raksta tekstam uz Jūsu mājas lapu un raksts pastāv resursā tik ilgi, kamēr portāls ir aktīvs.

KĀ NOVĒRST CELULĪTA ATTĪSTĪBU?

Celulīts ir neizbēgams dzīves aspekts.  Tiek lēsts, ka gandrīz 80% no visām sievietēm savā dzīves laikā rodas kāda veida celulītu neatkarīgi no viņu veselības vēstures un ķermeņa masas indeksa (ĶMI).

Par laimi, ir daži veidi, kā palīdzēt novērst celulītu vai vismaz ierobežot tā vizuālo izskatu.

Šeit ir četri vienkārši veidi, kā novērst celulītu. Lasīt vairāk