plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas

Ķīniešu Tui-Na masāžas priekšrocības


Tui-na vai tui-na (izteikts twee-nah) "Tulkojumā no ķīniešu valodas “tui” nozīmē “glaudīt” un “na” – “celt”, masāža radās  senajā Ķīnā,  un tiek uzskatīts, ka tā ir  vecākā ķermeņa  sistēma  .  Tā ir viena no četrām galvenajām ķīniešu medicīnas nozarēm, kā arī akupunktūra, qi gongs un ķīniešu augu izcelsmes zāles.

Tas balstās uz teoriju, ka qi nelīdzsvarotība, kas ir organisma svarīgākais dzīves spēks vai enerģija, var izraisīt bloķēšanu vai nelīdzsvarotību, kas izraisa tādus simptomus kā sāpes un slimības.

Tui-na masāža stimulē qi plūsmu, lai veicinātu līdzsvaru un harmoniju organismā, izmantojot daudzus tos pašus akupunktūras principus.


Tas ir  līdzīgi akupunktūrai  tādā veidā, kā tas ir vērsts uz konkrētiem akupunktiem, bet praktiķi izmanto adatas, lai pielietotu spiedienu, lai stimulētu šos punktus.  Tui-na masāža bieži tiek lietota kopā ar akupunktūru.


Kā tas strādā 

 

Tui-na masāžas filozofija un principi balstās uz tradicionālo ķīniešu medicīnu, kas koncentrējas uz cilvēka labklājības emocionālajām un fiziskajām sastāvdaļām, kā arī tādiem aspektiem kā klimats, attiecības un uzturs.

Tui-na masāžas pamatā ir tas, ka patiesā veselība tiek sasniegta, tad, kad cilvēks un vide ir atraduši harmoniju un līdzsvaru.


Tui-na masāžas mērķis ir radīt harmoniju ķermeņa yin un yangā, atbrīvojoties no aizsprostojumiem un traucējumiem, kas izpaužas kā slimība un emocionāli jautājumi. Līdzīgi kā akupunktūrai, tui-na masāža izmanto tādus pašus enerģētiskos meridiānus un acupoints, lai līdzsvarotu ķermeņa qi un asinis, tādējādi uzlabojot veselību.  Nepareizi plūstošs Qi var izraisīt aizsprostojumus, piemēram, sliktu asinsriti skartajā zonā.

Tina masāžas galvenais terapeitiskais mērķis ir noņemt enerģiskos blokus, kas izraisa qi stagnāciju.

Tehnika 


Sesijas laikā praktizētāji izmanto svārstības un spiediena paņēmienus, kas atšķiras ar spēku un ātrumu.  Tui-na masāžu var veikt kā spēcīgāku dziļo audu masāžu vai vieglāku, enerģiskāku ārstēšanu. Dažas metodes ir vairāk yin, kas ir maigāka, pasīvāka un meditatīvāka.  Yang pieeja ir aktīvāka, dinamiskāka un fiziskāka, radot intensīvākas sajūtas, stimulējot dziļus aizsprostojumus un mezglus. Praktizētājs masē muskuļus un cīpslas, un izmanto manipulācijas paņēmienus ķermeņa pārkārtošanai.  Pasīvās locītavu kustības tiek izmantotas, lai atjaunotu muskuļu un locītavu darbību.


Atkarībā no jūsu praktizētāja un jūsu īpašajām vajadzībām sesijā tiks izmantotas dažādas metodes.  Lai uzlabotu ārstēšanas efektivitāti, tiek izmantotas augu garšas vai kompreses, losjoni.


Tui-na masāža izmanto masāžas paņēmienus, piemēram, akupresūru, miofasenciālu atbrīvošanu un refleksoloģiju.  Dažreiz tiek izmantotas arī osteopātijas un chiropractic metodes, piemēram, stiepšanās un locītavu mobilizācija.


Tui-na masāžā  ir  astoņas pamata metodes:

 palpating (mo)

 rejoining (jie)

 opposing (duan)

 lifting (ti)

 pressing (an)

 kneading (mo)

 pushing (tui)

 holding (na)


Citas  metodes  ietver:

 Apļveida masāža -  iedarbojas uz mīkstajiem audiem un ārstēt locītavu un muskuļu bojājumus;

 Punktu masāža -  Tas ir viena pirksta stimulācija akupresūras punktiem.

 Nei gung -  Tā ir pilnas ķermeņa manipulācijas tehnika.


Ko tas ārstē?


Tui-na masāžu var izmantot, lai ārstētu specifiskas veselības problēmas vai ķermeņa zonas.  Tā kā tui-na masāža tiek uzskatīta par alternatīvu ārstēšanu, ir svarīgi, lai jūs pirms ārstēšanas ar savu ārstu sazināties un noskaidrojiet savu medicīnisko stāvokli. Tui-na masāžu var izmantot sāpju un slimību ārstēšanai vai labas veselības saglabāšanai.  Šī metode efektīvi samazina stresu, veicina relaksāciju un padziļina miegu.  To bieži izmanto apstākļiem un traumām, kas saistītas ar muskuļu, skeleta un nervu sistēmām.


Šeit ir daži piemēri kurus tui-na masāža var ārstēt:

 kakla un muguras sāpes

 muskuļu un skeleta sistēmas traucējumi

 pirmsmenstruālais sindroms

 nogurums un bezmiegs

 karpālā kanāls

 galvassāpes

 artrīts

 osteoporoze

 stresu

 gremošanas traucējumi

 elpošanas traucējumi


Ieguvumi 


Lai gan daži pētījumi ir sākotnēji un turpinās, ir daudz pierādījumu, lai atbalstītu tui-na masāžas efektivitāti veselības stāvokļa ārstēšanā.  Apskatīsim, ko daži no pētījumiem saka par ieguvumiem.


1. Palielina asinsriti

Viens no galvenajiem tui-na masāžas mērķiem ir palielināt asinsriti, stimulējot organisma enerģijas plūsmu.

Neliels  2015. gada pētījums  liecina, ka yi zhi chan tui-na manipulācija ar BL 56 acupoint ir efektīvs cirkulācijas uzlabošanai.  Šajā pētījumā tika konstatēts, ka manipulācija ar vidēju spēku 10 minūšu laikā ir efektīvāka nekā ārstēšana, izmantojot vieglu vai smagu spēku īsākā laika periodā.

Lai paplašinātu šos secinājumus, ir vajadzīgi lielāki pētījumi.


2. Samazina kakla sāpes

Tui-na masāža mazina kakla sāpes un ar to saistīto spriedzi, sasprindzinājumu un kairinājumu.

2018 Pētījumā  secināts, ka tui-na masāža ir izmaksu ziņā efektīvs risinājums, lai samazinātu sāpes cilvēkiem ar hroniskām kakla sāpēm.  Cilvēki, kuri trīs nedēļu laikā saņēma sešas ārstēšanas procedūras, samazinājās kakla sāpju intensitāte, vairāk nekā cilvēkiem, kuriem nebija veikta tui-na masāža.

Tomēr ir nepieciešami turpmāki pētījumi, kas salīdzina pētījumus ar citiem ārstēšanas veidiem.


3. Atbrīvo muguras sāpes

Tui-na masāža var mazināt muguras sāpes, īpaši, ja ārstēšana ir savienota ar  galvenajiem vingrinājumiem  .

Pētnieki  2016. gada pētījumā  konstatēja, ka tui-na masāža bija efektīvāka, ja to apvieno ar galvenajiem stabilitātes vingrinājumiem cilvēkiem ar muguras sāpēm.

Cilvēkiem, kuri vienīgi veica masāžu, novēroja lielāku muguras sāpju skaitu, salīdzinot ar cilvēkiem, kuri bija iekļāvuši galvenos vingrinājumus ārstēšanai.


4. Ārstē depresiju

Koncentrēšanās uz visa ķermeņa masāžu ir būtiska cilvēkiem ar depresiju, jo cēloņi var būt gan fiziski, gan emocionāli.

2015 pārskats  par pētījumiem secināts, ka tui-na masāžai ir ārstnieciska ietekme uz depresiju.  Tika pierādīts, ka tas ir ievērojami efektīvāks depresijas mazināšanai nekā parastā ārstēšana.

Lai apstiprinātu un paplašinātu šos secinājumus, ir nepieciešami vairāk kvalitatīvi pētījumi.


5. Veicina veselīgu laktāciju

Tui-na masāža tiek izmantota, lai veicinātu pēc dzemdību zīdīšanu.

2012. gada pētījums parādīja, ka tui-na masāža krūtīs palielināja laktācijas daudzumu, salīdzinot ar sievietēm, kuras saņēma tikai parasto ārstēšanu.

Lai gan nav konstatēta būtiska atšķirība starp grupām attiecībā uz  prolaktīna līmeņa samazināšanās aizkavēšanos  , pētnieki uzskata, ka tui-na masāža varētu pozitīvi ietekmēt šo jomu.  Tas varētu palīdzēt jaunajām māmiņām ātrāk ražot lielākus piena daudzumus.


6. Ārstē osteoartrītu

Tui-na masāžas terapeitiskie ieguvumi attiecas uz osteoartrīta simptomu mazināšanu.

Saskaņā ar 2011. gada pētījumu, Tui-na masāžas uzlabo muskuļu sasprindzinājumu elastīgajiem un ekstensīvajiem muskuļiem cilvēkiem ar ceļa osteoartrītu.  Ārstēšanai tika izmantots na, un ca manevri.  Pacienti saņēma ārstēšanu trīs reizes nedēļā deviņu mēnešu laikā.

Pacienti sajuta - sāpju, stīvuma un funkcijas uzlabošanos.


7. Uzlabo vēža slimnieku dzīves kvalitāti

Tui-na masāža ir dzīvotspējīga iespēja cilvēkiem ar vēzi, kuri vēlas ārstēt ar slimību saistītos simptomus un to tradicionālo ārstēšanu.


2016 meta-analīzē  izvērtēja ietekmi tui-na masāžas uzlabo simptomus un dzīves kvalitāti cilvēkiem ar vēzi.  Metaanalīzē tika aplūkoti arī šādi rezultāti:

 akupunktūra

 tai chi

 qi gong

 tradicionālā ķīniešu medicīna piecu elementu mūzikas terapija

Kombinējot ar akupunktūru, tui-na masāža bija efektīva, uzlabojot dzīves kvalitāti cilvēkiem ar terminālu vēzi.  Ir pierādīts, ka Tui-na masāža ir efektīva, lai mazinātu diskomfortu vēderā.

Lai gan tui-na masāža rāda solījumu kā terapiju vēža ārstēšanai, ir nepieciešami padziļināti pētījumi, jo daudziem pētījumiem bija ierobežojumi.


Blakus efekti

Tui-na masāža ir droša ārstēšana un parasti ir labi panesama.  Tomēr atcerieties, ka tā nav maiga vai relaksējoša masāža, un jūs varat diskomfortu masāžas laikā vai pēc tās.  Ir iespējama neliela zilumu rašanās.

Tas nav ieteicams cilvēkiem, kuriem ir lūzumi vai kas ir pakļauti lūzumiem, vēnu iekaisumam vai jebkuram atvērtam brūces veidam.  Tas  nav ieteicams  arī cilvēkiem ar iepriekšējiem hroniskiem muguras traucējumiem, piemēram, ankilozējošais spondilīts.


Konsultējieties ar savu ārstu pirms tui-na masāžas pievienošanas ārstēšanas plānam, ja Jums ir veselības problēmas.  Jūsu ārsts var ieteikt, lai jūs izmantojat tui-na masāžu kā papildinājumu tradicionālajai ārstēšanai.

Turklāt viņi var ieteikt vēl vienu alternatīvu ārstēšanu, ko var izmantot kopā ar tui-na masāžu.  Ja Jums pēc smagas ārstēšanas rodas jebkādas nelabvēlīgas sekas vai Jūsu stāvokļa izmaiņas, konsultējieties ar ārstu.

  


Tui-na

Tui-na masāža ir ārstnieciska tehnika, kas piedāvā daudzas priekšrocības.  Ja jūs vēlaties to izmēģināt, sazinieties ar sertificētu ārstu.

Tāpat kā ar daudziem dziedināšanas veidiem, tui-na masāža darbojas labi, ja to apvieno ar citām dabiskām procedūrām un veselīgu dzīvesveidu. 


Cik maksā lūpu injekcijas?


Botox injekcijas un pildvielas bieži tiek uzskatītas par „dabisku” estētisku procedūru, jo tās nav saistītas ar nazi.  Rezultāti ir arī pagaidu, ilgstoši no divām nedēļām līdz sešiem mēnešiem vai ilgāk.


Ja apsverat Botox injekcijas, jūs varat arī domāt par ilgtermiņa izmaksām.

Apdrošināšana parasti neattiecas uz Botox vai citiem lūpu injekcijām, ja vien to neizmanto terapeitiskiem mērķiem.


Jums būs jābūt gatavam pašam maksāt par kosmētiskajām procedūrām.

Vienas sesijas cena ir atkarīga no izmantotā injekcijas veida un izmantotā daudzuma.  Tas var arī atšķirties atkarībā no atrašanās vietas.


Tas nozīmē, ka dažas ārstēšanas izmaksas var izmaksāt tikai par 50 €, bet citas - apmēram 1500 €.  Jūsu dermatologs vai plastikas ķirurgs varēs sniegt jums precīzas izmaksas.

Pirmais kosmētikas ķirurgs, plastiskās operācijas uzsācējs:
Pakāpeniski ķirurgi un ārsti iekļāva daļas, kas tika izmantotas rekonstruktīvajai ķirurģijai, lai ieviestu kosmētiskās operācijas.  Šādas procedūras aizsākās pirms kopējās ēras.

Tomēr šādas metodes tika veiktas galvenokārt Vidusāzijā.  Vairāki Āzijas dziednieki izmantoja arī dažas mūsdienu rinoplastikas metodes, lai izdaiļotu karaļa ģimenes locekļu deguna formu.

Senajā Indijā bija tāds dziednieks, kurš pazīstams kā  Sushruta,  kurš, iespējams, bija viens no pirmajiem kosmētikas ķirurgiem pasaulē.  Savā grāmatā ir skaidri minēts, ka 6. gadsimtā pirms mūsu ēras Indijā pastāvēja plastiskās operācijas.  Sushruta bija pirmā, kas veica ādu.  Viņš un viņa mācekļi izmantoja kādu ādas daļu no citām ķermeņa daļām, lai to uzklātu uz sejas ādas, lai izlabotu cilvēka izskatu.  Viņa ķirurģiskā ceļā bija āda ar nelielu audu tiltu.

Trūkstošā āda citā ķermeņa daļā galu galā palielināsies pēc dabiskās ādas šūnu vairošanās.  Sushruta sekoja šai ādai un bagātīgajai transplantācijas metodei, lai veiktu dažas revolucionāras ādas rekonstrukcijas cilvēkiem, kuriem ir bojāta vai bojāta āda.

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Slāpekļa oksīds ir molekula, ko dabiski rada jūsu ķermenis, un tas ir svarīgi daudziem jūsu veselības aspektiem.

Tās svarīgākā funkcija ir vazodilatācija, kas nozīmē, ka tas atslābina asinsvadu iekšējos muskuļus, liekot tiem paplašināties un palielināt asinsriti. Slāpekļa oksīda ražošana ir būtiska vispārējai veselībai, jo tā ļauj asinīm, barības vielām un skābeklim efektīvi pārvietoties uz katru ķermeņa daļu.

Faktiski ierobežota spēja ražot slāpekļa oksīdu ir saistīta ar sirds slimībām, diabētu un erekcijas disfunkciju.

Par laimi, ir daudz veidu, kā uzturēt optimālo slāpekļa oksīda līmeni organismā.

Šeit ir top 5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu.

Liposakcija ir liekā taukauda un ķermeņa kontūru korekcija. 

Harmoniskas un izteiksmīgas līnijas, lielisks garastāvoklis un pašapziņa.

Ar pareizo pieeju, veicot liposakciju, procedūra var veiksmīgi novērst cilvēka neapmierinātību par savu ķermeni - gan pacientiem ar lokalizētiem tauku nogulumiem, kuriem ir normāls svars, gan tiem, kuriem ir liekais svars.

Liposakcija kopā ar ultraskaņas apstrādi. Ķirurgam tas var būt darbietilpīgs process, bet pacientam tas nodrošina maksimālu komfortu un samazina asins zudumu operācijas laikā.

Yin Yang uzturs


Ar visiem riskiem, kas rada sliktu uzturu, daudzi cilvēki meklē veidus, kā veselīgi ēst.  Dažas no tām atbild par tradicionālo ķīniešu medicīnu (TCM). 

TCM ir zāles, kas Ķīnā ir attīstījušās tūkstošiem gadu.

Rietumu uztura tradicionālie lauki klasificē pārtiku tā ķīmiskā sastāva ziņā, tostarp kalorijas, ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku un citu uzturvielu sastāvā. Lasīt vairāk

Sāciet spēcīgi!


Mūsu ķermenis darbojas vislabāk, kad mūsu muskuļi strādā sinhroni.

Vāji muskuļi, īpaši dziļie muskuļi un muskuļi, kuri atrodas iegurņa daļā, dažreiz var izraisīt muguras sāpes vai mugurkaula bojājumus un deformācijas.

Muguras sāpes  var traucēt jūsu ikdienas aktivitātēm. 

Pētījumi  rāda, ka muskuļu stiprināšanas vingrinājumi var būt noderīgi muguras sāpju ārstēšanā.

Veselīgs dzīvesveids ir labākais veids, kā novērst muguras sāpes.  Paliekot vecākam, svara pieauguma samazināšana, muskuļu stiprības veicināšana un risku novēršana palīdzēs mazināt muguras sāpes. Lasīt vairāk

KĀ NOVĒRST CELULĪTA ATTĪSTĪBU?

Celulīts ir neizbēgams dzīves aspekts.  Tiek lēsts, ka gandrīz 80% no visām sievietēm savā dzīves laikā rodas kāda veida celulītu neatkarīgi no viņu veselības vēstures un ķermeņa masas indeksa (ĶMI). 

Par laimi, ir daži veidi, kā palīdzēt novērst celulītu vai vismaz ierobežot tā vizuālo izskatu.

Šeit ir četri vienkārši veidi, kā novērst celulītu. Lasīt vairāk

Vai lāzera tetovējuma noņemšana sāp?


Tas ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par lāzera tetovējuma noņemšanu: „Vai tas sāpēs?”.

Tas izklausās kā vienkāršs jautājums, tomēr ir vairāki mainīgie, kas nosaka, vai katrs pacients konstatē, ka procedūra ir sāpīga.  Lūk, ko katram pacientam vajadzētu zināt par lāzera tetovējumu noņemšanas sāpēm un diskomfortu. Lasīt vairāk

Daži padomi par ādas kopšanu, iestājoties pavasarim

Pavasaris ir ieradies, un ar to nāk paaugstināts mitrums, temperatūra un saules iedarbība.  Kamēr aicinošais laiks tiek atzīmēts ar daudziem, pavasara sezonas vides pārmaiņas var būtiski mainīt jūsu ādas izskatu un sajūtu.  Turklāt hronisku slimību slimnieki, piemēram, psoriāze, ekzēma, pinnes vai rosacea, var pamanīt arī simptomu pastiprināšanos.

Lasīt vairāk…