plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas

Cilvēkiem depresija izpaužas dažādos veidos.  Tā var traucēt jūsu ikdienas darbam, kā arī liek zaudēt laiku un samazināt darba produktivitāti.  Depresija var arī ietekmēt savstarpējās attiecības un radīt hroniskas veselības problēmas.

Slimības, kas var saasināties depresijas dēļ:

 artrīts

 astma

 sirds un asinsvadu slimība

 vēzis

 diabēts

 aptaukošanās

Ir svarīgi saprast, ka reizēm varam sajusties slikti un tā ir normāla dzīves sastāvdaļa.  Skumji vai satraucoši notikumi notiek ar jebkuru no mums.  Bet, ja jūs regulāri jūtaties nožēlojami vai bezcerīgi, tad iespējams tā ir depresija.

Depresija tiek uzskatīta par nopietnu veselības problēmu, un tā var pasliktināties bez pienācīgas ārstēšanas.  Tie, kuri meklē palīdzību un ārstējas, pamana pašsajūtas uzlabošanos jau dažu nedēļu laikā.

Taisns deguns

Vēl viens no vecajiem laikiem, garais taisnais deguns, ir paredzēts, lai dotu sievietēm cēlāku izskatu.  Daudzas sievietes operācijas izmanto, lai šo iemeslu dēļ deguns parādītos ilgāk.  Ir svarīgi atzīmēt, ka garais deguns nav vienāds ar lielu degunu, kas ir vēl viens milzīgs nē.

Noteikti vaigu kauli

Daudzas Āzijas sievietes ir dzimušas ar plakanu seju.  Tas nav rasisms, tas ir rasu raksturojums.  Un tādu iemeslu dēļ, kas nav zināmi, sievietes kauns par savām sejām, tas ir vienkārši raksturojums.  Tieši tāpēc tik daudz japāņu un citu Āzijas meiteņu saņem tonnas injekciju un citas operācijas, kas var palīdzēt viņiem būt mazāk plakanai un noteiktākai sejai, it īpaši, ja runa ir par vaigu kauliem, kas patiešām var noteikt seju.

 „Hafu” - bet ne gluži

Japāņu meitenes ir iemīlējušās ar ideju atgādināt Hafu, bet faktiski nav Hafu.  Tas ir diezgan strīdīgi, es zinu.   Jebkurā gadījumā tas, ko lielākā daļa meiteņu vēlas darīt, ir matu tonis, kas ir vieglāks nekā sākotnējais tumši brūns / melns, kam ir apmatoti mati, jo tas pats par sevi izskatās ārpus Āzijas.  Ir visu veidu uzlīmes un, protams, arī diezgan bieži sastopama plastiskās ķirurģijas procedūra, lai likvidētu Āzijas plakstiņu (ko mēs saucam par mongoļu plakstiņu) šādā veidā, acs izskatās vairāk kā kaukāzietēm un burtiski atveras.  Faktiski Āzijas plakstiņu novēršana var arī nopietni palīdzēt kādam, kas dažos gadījumos spēj patiešām atvērt acis.  No otras puses, Japāna ir ļoti svarīga Japānas koncepcija.  Tāpēc jūs varat atgādināt Hafu, bet patiesībā ir svarīgi, lai jūs esat 100% japāņu, lai saņemtu citu apstiprinājumu.

Depresijas simptomi

Par depresiju liecina tas, ka sliktā pašsajūta jums jau ir patstāvīga.
Lielai depresijai var piemist dažāda veida simptomi.  Daži ietekmē jūsu garastāvokli, bet citi ietekmē jūsu ķermeni.  Simptomi var būt arī pārejoši uz kādu laiku.
Depresija atšķirīgi ietekmē vīriešus, sievietes un bērnus.
Depresijas simptomi vīriešiem:

 Garastāvoklis:  dusmas, agresivitāte, uzbudināmība, nemiers
 Emocionalitāte:  tukšuma sajūta, skumjas, bezcerīgums
 Uzvedība:  interešu zudums, vairs neuztraucas par iecienītākajām aktivitātēm, ātri nogurst, domas par pašnāvību, pārmērīga alkohola lietošana, narkotiku lietošana, iesaistīšanās augsta riska aktivitātēs
 Seksualitāte:  samazināta seksuālā vēlme, seksuālās darbības trūkums
 Apziņas/izpratnes spējas:  nespēja koncentrēties, grūtības pabeigt uzdevumus, aizkavētas atbildes sarunu laikā
 Miega režīms:  bezmiegs, nemierīgs miegs, pārmērīga miegainība
 Fiziskās sajūtas:  nogurums, sāpes, galvassāpes, gremošanas problēmas
Depresijas simptomi sievietēm:
 Garastāvoklis:  uzbudinātība
 Emocionalitāte:  skumjas sajūtas vai tukšuma sajūta, nemierīga vai bezcerīga sajūta
 Uzvedība:  aktivitāšu ieinteresētības zudums, attālināšanās no sociālajām darbībām, domas par pašnāvību
 Apziņas/izpratnes spējas:  lēnāka domāšana vai runāšana
 Miega režīms:  grūtības gulēt naktī, agra pamošanās, pārāk daudz laika pavada guļot
 Fiziskās sajūtas:  samazināta enerģija, lielāks nogurums, apetītes izmaiņas, svara izmaiņas, sāpes, galvassāpes, krampji
Depresijas simptomi bērniem:
 Garastāvoklis:  uzbudināmība, dusmas, garastāvokļa svārstības, raudāšana
 Emocionalitāte:  nekompetences jūtas (piemēram, „es nevaru izdarīt neko pareizi”) vai izmisums, raudāšana, intensīvas skumjas
 Uzvedība:  grūtības skolā vai atteikšanās doties uz skolu, izvairīšanās un novēršanās no draugiem vai brāļiem un māsām, domas par nāvi vai pašnāvību
 Apziņas/izpratnes spējas:  grūtības koncentrēties, skolas darba rezultātu samazināšanās, atzīmju pazemināšanās
 Miega režīms:  grūti aizmigt vai pārāk daudz vēlas gulēt
 Fiziskās sajūtas:  enerģijas zudums, gremošanas traucējumi, apetītes izmaiņas, svara zudums vai pieaugums
Simptomi var izpaustiess ārpus jūsu prāta.  Šie astoņi depresijas fiziskie simptomi pierāda, ka depresija nav tikai jūsu galvas.

Pastāv vairāki depresijas cēloņi.  Tie var būt gan bioloģiskiem, gan netiešiem.
Parasti ir šādi iemesli:
 Ģimenes vēsture.  Jums ir lielāks risks saslimt ar depresiju, ja Jūsu ģimenes medicīniskajā vēsturē kādam jau ir bijusi depresija vai citi garastāvokļa traucējumi.
 Agrīna bērna trauma.  Daži notikumi bērnībā var radīt paliekošas sekas, kā jūsu ķermenis reaģē uz bailēm un stresa situācijām.
 Smadzeņu struktūra.  Lielāks depresijas risks pastāv tiem cilvēkiem, kuriem smadzeņu frontālā daiviņa ir mazāk aktīva.  Tomēr zinātnieki vēl nav secinājuši, vai tas notiek pirms vai pēc depresīvo simptomu rašanās.
 Medicīniskais stāvoklis.  Daži apstākļi var radīt lielāku risku, piemēram,  hroniskas slimības, bezmiegs, hroniskas sāpes vai  hiperaktivitātes traucējumi (ADHD)  .
 Narkotiku lietošana.  Narkotiku vai alkohola lietošanas var ietekmēt jūsu risku saslimt ar depresiju.
Aptuveni  30%  cilvēku, kam ir  dažādu vielu lietošanas  problēma, arī piedzīvo depresiju.  Papildus šiem cēloņiem, citi depresijas riska faktori ir:
 zema pašapziņa vai paškritiskums
 personas garīgās slimības vēsture ar noslieci uz depresiju
 atkarība no noteiktām zālēm
 stresa notikumi dzīvē, piemēram, mīļotā zaudēšana, ekonomiskas problēmas vai  šķiršanās
Pastāv daudz un dažādi depresijas cēloņu faktori. Citi to uztver daudz saasinātāk nekā citi. Veselības problēmas arī ir viens no depresijas rašanās cēloņiem.
  Depresijas veidi
Depresiju var iedalīt kategorijās atkarībā no simptomu smaguma pakāpes.  Dažiem cilvēkiem ir viegla un īslaicīga depresijas, bet citiem tā ir smaga un nepārtraukta.

Pastāv divi  galvenie veidi  : Patstāvīgie depresīvie traucējumi
un klīniskā depresija.
 
Klīniskā depresija
Klīniskā depresija  ir smagāka depresijas forma.  To raksturo ilgstošas ​​skumjas, bezcerības un nevērtības sajūtas, kuras pašas no sevis neizzūd no pacienta emocionālā stāvokļa.
Lai diagnosticētu klīnisko depresiju, divu nedēļu laikā Jums ir jāpievērš uzmanība šādiem simptomiem:
 lielāko dienas daļu jūtaties nomākts
 intereses zudums par lielāko daļu jūsu aktivitātēm
 nozīmīgs svara zudums vai pieaugums
 vēlme gulēt pārāk daudz vai gluži pretēji, pārāk maz
 lēnāka domāšana vai kustības
 nogurums  vai zema enerģija vairumā dienu
 nevērtības vai vainas sajūtas
 koncentrēšanās spēju zudums vai neprecizitāte
 atkārtojas domas par nāvi vai pašnāvību
Citi depresijas veidi
 melanholija
 atipiska depresija
 ažitēta depresija
 pēcdzemdību depresija
 sezonālā depresija
 sekundārā depresija
 maskētā depresija
 dubultā depresija
 
Patstāvīgie depresīvie traucējumi
 
Patstāvīgie depresīvie traucējumi ir vieglāks depresijas veids, bet hronisks.
Lai varētu noteikt diagnozi, simptomiem jābūt pamanāmiem vismaz divus gadus.  Patstāvīgie depresīvie traucējumi var ietekmēt jūsu dzīvi daudz vairāk nekā klīniskā depresija, jo tā ir ilgstošāka.
Simptomu izpausmes:
 zaudēta interese par normālu ikdienas darbību
 bezcerīgas sajūtas
 trūkst produktivitātes
 ir zema pašapziņa
Depresiju var veiksmīgi izārstēt, bet ir svarīgi ievērot ārstēšanas plānu, ko ir noteicis jūsu ārsts.

KĀ NOVĒRST CELULĪTA ATTĪSTĪBU?

Celulīts ir neizbēgams dzīves aspekts.  Tiek lēsts, ka gandrīz 80% no visām sievietēm savā dzīves laikā rodas kāda veida celulītu neatkarīgi no viņu veselības vēstures un ķermeņa masas indeksa (ĶMI).

Par laimi, ir daži veidi, kā palīdzēt novērst celulītu vai vismaz ierobežot tā vizuālo izskatu.

Šeit ir četri vienkārši veidi, kā novērst celulītu. Lasīt vairāk

Sāls vai silikona krūšu implanti?

Ir divi pamata krūšu implantu veidi: sālsūdens un silikona gēla.

Sālsūdens pildītie implanti ir silikona čaulas, kas piepildītas ar sterilu sālsūdeni. Daži implanti ir piepildīti, bet citi tiek aizpildīti implanta ievietošanas laikā.

Silikona gēla pildītie implanti ir silikona čaulas, kas pildītas ar silikona gēlu. Lai gan daudzas sievietes saka, ka silikona gēla implanti rada sajūtu vairāk kā īstas krūtis, pretstatā sālsūdens krūšu implantiem, bet silikona rada lielāku risku, ja gēls noplūst ķermeņa audos.

Gan sālsūdens, gan silikona implantu izmēri ir dažādi. Katram ir savi plusi un mīnusi, tāpēc tas ir jāizvēlas pacientam.

Procedūra ilgst vienu līdz divas stundas. Jums, visticamāk, tiks piešķirta vispārējā anestēzija, kuras laikā Jūsu ķermenis būs miega režīmā un sāpes nejutīsiet.

Ķirurgs iegriezīs zem krūtīm, zem rokām, atkarībā no ķermeņa uzbūves, implanta veida un krūšu palielināšanas apjoma.

Ķirurgs ievietos krūšu implantu virs vai zem krūšu muskuļa. Pēc tam, kad implants ir ievietots, ķirurgs aizvērs iegrizumus ar šuvēm vai ķirurģisko lenti.

Pēc operācijas jūsu krūtis tiks pārklātas ar marli. Jums varētu arī būt ievietotas drenāžas caurules, kas pēc dažām dienām tiks noņemtas. Nepieciešamības gadījumā Jums varētu būt nepieciešams valkāt ķirurģisku krūšturi, kad notiek sadzīšanas process.

Pēc sešām nedēļām, pēc implantu ievietošanas jums nevajadzētu veikt smagu priekšmetu pacelšanu.

Sāpju mazinātāji, piemēram, acetaminofēns, var palīdzēt mazināt diskomfortu. Jūsu ārsts var Jums izrakstīt pretsāpju zāles.

Jums, iespējams, būs pietūkums apgabalā, kur tika veikta operācija. Laika gaitā pietūkumam vajadzētu mazināties un rētas izzudīs.

Vai lāzera tetovējuma noņemšana sāp?


Tas ir viens no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem par lāzera tetovējuma noņemšanu: „Vai tas sāpēs?”.

Tas izklausās kā vienkāršs jautājums, tomēr ir vairāki mainīgie, kas nosaka, vai katrs pacients konstatē, ka procedūra ir sāpīga.  Lūk, ko katram pacientam vajadzētu zināt par lāzera tetovējumu noņemšanas sāpēm un diskomfortu. Lasīt vairāk

Daži padomi par ādas kopšanu, iestājoties pavasarim

Pavasaris ir ieradies, un ar to nāk paaugstināts mitrums, temperatūra un saules iedarbība.  Kamēr aicinošais laiks tiek atzīmēts ar daudziem, pavasara sezonas vides pārmaiņas var būtiski mainīt jūsu ādas izskatu un sajūtu.  Turklāt hronisku slimību slimnieki, piemēram, psoriāze, ekzēma, pinnes vai rosacea, var pamanīt arī simptomu pastiprināšanos.

Lasīt vairāk…

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Slāpekļa oksīds ir molekula, ko dabiski rada jūsu ķermenis, un tas ir svarīgi daudziem jūsu veselības aspektiem.

Tās svarīgākā funkcija ir vazodilatācija, kas nozīmē, ka tas atslābina asinsvadu iekšējos muskuļus, liekot tiem paplašināties un palielināt asinsriti. Slāpekļa oksīda ražošana ir būtiska vispārējai veselībai, jo tā ļauj asinīm, barības vielām un skābeklim efektīvi pārvietoties uz katru ķermeņa daļu.

Faktiski ierobežota spēja ražot slāpekļa oksīdu ir saistīta ar sirds slimībām, diabētu un erekcijas disfunkciju.

Par laimi, ir daudz veidu, kā uzturēt optimālo slāpekļa oksīda līmeni organismā.

Šeit ir top 5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu.