plastiskās operācijas latvijā

Latviešu

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Krūšu operācijasRhinoplastic surgery Latvia - RinoplastikaSejas liftings - sejas operācijas - plastiskās sejas operācijas - plastiskās operācijasLiposakcijaausu operācijas-ausu palstika-plastiskās operācijas-otoplastikaLūpu palielināšanaReklāma internetāReklāma internetā, t kreklu apdruka, baneru druka

3D drukāts kauls

Kas ir depresija?

Ādas kopšana

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu

Tui-Na masāžas

Veselīgs dzīvesveids

5 Vingrinājumi muguras stiprināšanai

Yin Yang uzturs

Matu transplantācija

Tattoo noņemšana

Celulīta attīstība

Japāņu standarts

facebook Plastiskas operacijas

5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu


Slāpekļa oksīds ir molekula, ko dabiski rada jūsu ķermenis, un tas ir svarīgi daudziem jūsu veselības aspektiem.

Tās svarīgākā funkcija ir vazodilatācija, kas nozīmē, ka tas atslābina asinsvadu iekšējos muskuļus, liekot tiem paplašināties un palielināt asinsriti. Slāpekļa oksīda ražošana ir būtiska vispārējai veselībai, jo tā ļauj asinīm, barības vielām un skābeklim efektīvi pārvietoties uz katru ķermeņa daļu.


Faktiski ierobežota spēja ražot slāpekļa oksīdu ir saistīta ar sirds slimībām, diabētu un erekcijas disfunkciju.

Par laimi, ir daudz veidu, kā uzturēt optimālo slāpekļa oksīda līmeni organismā.

Šeit ir top 5 veidi, kā dabiski palielināt slāpekļa oksīdu.


1. Ēd dārzeņus ar augstu nitrātu daudzumu

Nitrāts, savienojums, kas atrodams noteiktos dārzeņos, ir viens no daudzajiem iemesliem, kāpēc dārzeņi ir veselīgi.

Dārzeņi ar augstu nitrātu saturu ietver:

 Selerijas

 Kressalāti

 Lapu kārvele

 Dārza salāti

 Bietes

 Spināti

 Arugula

Kad šie pārtikas produkti tiek patērēti, nitrāti tiek pārvērsti slāpekļa oksīdā, kas nodrošina plašu veselības ieguvumu klāstu, kas saistīts ar sirds veselību un fizisko slodzi. Faktiski vairākas analīzes ir parādījušas, ka ar dārzeņiem, kas bagāti ar nitrātiem, var pazemināt asinsspiedienu, tāpat kā citi asinsspiediena medikamenti.

Spēcīgi pierādījumi dod priekšroku nitrātiem, jo ​​īpaši bietēm, lai uzlabotu sportistu sniegumu.


Neskatoties uz nitrātu ietekmi uz slāpekļa oksīda ražošanu jūsu organismā, daži cilvēki no tiem izvairās, jo  baidās, ka tie ir kaitīgi  un veicina vēzi. Tas ir iespējams tāpēc, ka nātrija nitrāti parasti tiek izmantoti kā konservants un krāsu fiksators bekonā un hotdogos.


Ēdot šos pārtikas produktus, tie var būt saistīti ar zarnu vēzi, un tiek uzskatīts, ka pie tā ir vainīgi nitrāti.

Nitrāti var veidot N-nitrozo savienojumus, piemēram, nitrozamīnu, kas spēj izraisīt vēzi. Tomēr dārzeņi, kas veido vairāk nekā 80 procentus nitrātu, satur antioksidantus, piemēram, C vitamīnu, kas palīdz novērst N-nitrozo savienojumu veidošanos.


Tāpēc dārzeņu nitrāti ir nekaitīgi, bet nitrāti  apstrādātajā gaļā  var kaitēt veselībai, jo īpaši tad, ja tos patērē pārmērīgi ilgu laiku.


KOPSAVILKUMS: Dārzeņi ir labi nitrātu avoti, kas palīdz veidot slāpekļa oksīdu jūsu organismā. Nitrātu saturošu dārzeņu patēriņš uzlabo sirds veselību un sportisko sniegumu.


2. Palieliniet antioksidantu daudzumu

Slāpekļa oksīds ir nestabila molekula, kas strauji noārdās asinsritē, tāpēc tā ir pastāvīgi jāpapildina.

Viens veids, kā palielināt tā stabilitāti un ierobežot tās sadalījumu, ir patērēt antioksidantus. Antioksidanti ir molekulas, kas neitralizē brīvos radikāļus, kas veicina īslaicīgu slāpekļa oksīda dzīvi. Šie antioksidanti ir atrodami visos pārtikas produktos, bet galvenokārt augos, piemēram, augļos, dārzeņos, riekstos, sēklās un graudos.


Daži svarīgi antioksidanti ietver:

 C vitamīns:  Šis antioksidants palīdz organismam veidot saistaudus, tai skaitā ādu, kaulus, cīpslas un skrimšļus.  Tā ražo arī smadzeņu ķimikālijas, kas palīdz sazināties nervu šūnām.

 E vitamīns:  Šis antioksidants aizsargā šūnas no brīvo radikāļu kaitīgās iedarbības, kas, domājams, veicina novecošanos un slimības.  Tam ir arī svarīga loma imūnsistēmas stiprināšanā.

 Polifenoli:  Šī antioksidantu kategorija ir saistīta ar vairākiem ieguvumiem veselības jomā, tostarp samazināts vēža un sirds un asinsvadu slimību risks.

 Glutationa:  “Visu antioksidantu māte”, glutationa ir katra ķermeņa šūnu antioksidants un detoksikators.

Vairākos pētījumos konstatēts, ka slāpekļa oksīda prekursoru, piemēram, nitrātu vai citrulīna, lietošana ar antioksidantiem saglabā lielāku slāpekļa oksīda līmeni organismā, palīdzot samazināt tā sadalījumu.

Augsta nitrāta dārzeņi arī ir augsts antioksidantu daudzums, kas ir iespējams, tāpēc dārzeņi ir tik efektīvi, lai palielinātu un uzturētu optimālo slāpekļa oksīda līmeni.


KOPSAVILKUMS: Antioksidanti palīdz samazināt ķermeņa sadalījumu un pagarināt slāpekļa oksīda dzīvi.

3. Izmantojiet slāpekļa oksīda palielināšanas papildinājumus

Vairāki uztura bagātinātāji tiek pārdoti kā „slāpekļa oksīda pastiprinātāji”.

Šīs piedevas nesatur slāpekļa oksīdu, bet tās satur sastāvdaļas, kas palīdz veidot slāpekļa oksīdu jūsu organismā.

Divas no visbiežāk lietotajām sastāvdaļām ir L-arginīns un L-citrulīns.

L-arginīns

L-arginīns ir nosacīti būtiska aminoskābe, kas nozīmē, ka tā ir jālieto uzturā tikai noteiktos apstākļos, savukārt veseliem pieaugušiem cilvēkiem var būt viss nepieciešamais. Tas tieši ražo slāpekļa oksīdu, izmantojot procesu, ko sauc par L-arginīna-NO ceļu. Vairāki pētījumi apstiprina L-arginīna lietošanu asins plūsmas palielināšanai, bet tikai dažās populācijās. Tiem, kam ir augsts asinsspiediens, ieskaitot grūtnieces, L-arginīns efektīvi samazina asinsspiedienu.


Tomēr pierādījumi par L-arginīna spēju uzlabot asins plūsmu vai fiziskās aktivitātes rādītājus veseliem indivīdiem paliek nezināms. L-arginīns parasti tiek atzīts par drošu, ja lietojat 20 gramus dienā, bet tas var izraisīt gremošanas simptomus, ja devas ir mazākas par 10 gramiem.


L-citrulīns


L-citrulīns  ir nepieņemama aminoskābe, kas nozīmē, ka jūsu ķermenis var darīt visu, kas nepieciešams.

Kad L-arginīns tiek pārveidots par slāpekļa oksīdu, L-citrulīnu ražo kā blakusproduktu. Pēc tam L-citrulīnu var pārstrādāt atpakaļ uz L-arginīnu un izmantot, lai palielinātu organisma dabisko slāpekļa oksīda ražošanu.

Faktiski L-citrulīns palielina L-arginīna līmeni jūsu organismā, nekā papildina pati L-arginīns.  Tas ir tāpēc, ka liela daļa L-arginīna tiek sadalīta pirms jūsu asinsrites sasniegšanas. Pētījumos konstatēts, ka L-citrulīns palielina asins plūsmu, uzlabo fizisko slodzi un pazemina asinsspiedienu. L-citrulīnu uzskata par salīdzinoši drošu, un ir neliels blakusparādību risks pat ar lielām devām.


KOPSAVILKUMS: Aminoskābes L-arginīns un L-citrulīns tiek izmantotas, lai jūsu organismā ražotu slāpekļa oksīdu. Tās ir pieejamas kā piedevas un labvēlīgi ietekmē asinsvadu veselību un asins plūsmu.


4. Ierobežojiet mutes skalošanas lietošanu

Mutesskalošana iznīcina mutes baktērijas, kas var veicināt dobumu un citu zobu slimību attīstību.

Diemžēl Mutesskalošana nogalina visu veidu baktērijas, tostarp labvēlīgās baktērijas, kas palīdz ražot slāpekļa oksīdu. Īpašas baktērijas mutē pārvērš nitrātu uz slāpekļa oksīdu.  Patiesībā cilvēki nevar saražot slāpekļa oksīdu no nitrātiem bez šīm baktērijām. Pētījumi ir parādījuši, ka mutes skalošana iznīcina perorālās baktērijas, kas nepieciešamas slāpekļa oksīda ražošanai līdz 12 stundām.


Tas izraisa slāpekļa oksīda ražošanas samazināšanos un dažos gadījumos paaugstina asinsspiedienu. Mutes skalošanas kaitīgā ietekme uz slāpekļa oksīda ražošanu var pat veicināt diabēta attīstību, ko raksturo insulīna ražošanas vai darbības traucējumi. Tas ir tāpēc, ka slāpekļa oksīds arī regulē insulīnu, kas palīdz šūnām izmantot enerģiju, kas iegūta no pārtikas pēc tās sagremošanas.  Bez slāpekļa oksīda insulīns nevar darboties pareizi.

Viens pētījums atklāja, ka cilvēki, kuri lietoja mutes skalošanas līdzekli vismaz divas reizes dienā, bija 65% biežāk sastopami ar diabētu nekā tiem, kuri nekad neizmantoja mutes skalošanas līdzekli. Tāpēc, lai uzturētu atbilstošu slāpekļa oksīda ražošanu, vislabāk ir lietot tauku skalošanas līdzekļus.


KOPSAVILKUMS: Mutesskalošana nogalina daudzu veidu baktērijas mutē, tostarp tās, kas palīdz ražot slāpekļa oksīdu. Tas ierobežo organisma spēju ražot slāpekļa oksīdu, kas var izraisīt augstu asinsspiedienu un diabētu.


5. Iegūstiet savu asins plūsmu ar vingrošanu

Vingrošana patiešām palielina asins plūsmu, galvenokārt tāpēc, ka tā uzlabo endoteliālo funkciju.

Endotēlijs attiecas uz plāno šūnu slāni, kas savieno asinsvadus.  Šīs šūnas ražo slāpekļa oksīdu, kas uztur asinsvadus veselus. Nepietiekama slāpekļa oksīda ražošana izraisa endotēlija disfunkciju, kas var veicināt aterosklerozi, augstu asinsspiedienu un citus sirds slimības riska faktorus. Vingrojumi saglabā jūsu endotēlija šūnas un asinsvadus veselīgus, palielinot organisma dabisko spēju ražot slāpekļa oksīdu.


Vairāki pētījumi liecina, ka regulāra fiziskā aktivitāte palielina endotēlija vazodilatāciju cilvēkiem, kuriem ir augsts asinsspiediens un sirds slimības, kā arī veseliem indivīdiem. Pētījumi arī parādīja, ka vingrinājumi palielina antioksidantu aktivitāti, kas palīdz kavēt brīvo radikāļu izraisīto slāpekļa oksīda sadalīšanos.

Par  vingrinājumiem - priekšrocības  uz endotēlija veselību un slāpekļa oksīda ražošanu var redzēt mazāk kā 10 nedēļās, kad vingrojat vismaz 30 minūtes trīs reizes nedēļā. Lai panāktu optimālus rezultātus, apvienojiet aerobikas treniņus, piemēram, pastaigas vai skriešanu, ar aerobikas treniņu.  Vingrinājumu veidiem, kurus izvēlaties, jābūt lietām, kuras jums patīk un varat darīt ilgtermiņā. Visbeidzot, aprunājieties ar savu ārstu, lai noteiktu jebkādus ierobežojumus, kas varētu būt saistīti ar fizisko slodzi.


KOPSAVILKUMS: Iesaistīšanās regulāros vingrinājumos var uzlabot jūsu endotēlija funkciju un līdz ar to arī dabisko slāpekļa oksīda ražošanu.


Slāpekļa oksīds ir būtiska molekula, kas nepieciešama vispārējai veselībai.  Kā vazodilatators, slāpekļa oksīds signālus asinsvadiem atpūsties, ļaujot tiem paplašināties. Šis efekts ļauj asinīm, barības vielām un skābeklim brīvi plūst uz katru ķermeņa daļu.  Bet, samazinoties slāpekļa oksīda ražošanai, jūsu veselība var tikt apdraudēta.


Tāpēc ir svarīgi sasniegt un uzturēt optimālo slāpekļa oksīda līmeni organismā. Augsts nitrātu bagātu dārzeņu un antioksidantu uzturs vai uztura bagātinātāju, piemēram, L-arginīna vai L-citrulīna, izmantošana ir labs veids, kā palielināt organisma dabisko slāpekļa oksīda ražošanu.  Citas pierādītas stratēģijas ietver mutes skalošanas ierobežošanu un regulāras nodarbības.


Lai nodrošinātu optimālu slāpekļa oksīda ražošanu, palieliniet dārzeņu daudzumu ar nitrātiem un vismaz 30 minūtes dienā sportojiet.


Slāpekļa (II) oksīds

Veselīgs slāpekļa oksīda līmenis ietekmē mūsu sirds un asinsvadu veselību, asinsspiedienu, asins cirkulāciju, enerģiju un daudz ko citu.


Slāpekļa (II) oksīds ir ļoti svarīgs mūsu ķermenī.


Bez tā mēs nevarētu dzīvot.

Pētījumi ir parādījuši, ka mūsu ķermeņa radītais Slāpekļa (II) oksīda līmenis sāk strauji samazināties, kļūstot vecākiem, īpaši pēc 40 gadu vecuma. Kad esam jau sasnieguši 50 gadu vecumu, Slāpekļa (II) oksīda līmenis var samazināties līdz  pat pusei no tā, kāds tas bijis 20 gadu vecumā.


Par laimi, ir vienkārši un garšīgi veidi, kā palielināt mūsu organismā Slāpekļa (II) oksīda ražošanos.


Pasaulē ir atrodami daudz dažādu dabīgo preperātu, kuri palīdz mūsu organismam saražot Slāpekļa (II) oksīdus, veicinot veselīgu asins cirkulāciju mūsu ķermenī.

Slāpekļa (II) oksīds ietekmē visu mūsu ķermeni.

Asins cirkulācija:


Slāpekļa (II) oksīds signālizē organisma asinsvadiem, lai tie atslābtu un paplašinātos.

Slāpekļa (II) oksīds piedalās asinsvadu tonusa regulācijā.

Tas palīdz piegādāt organismam skābekli un barības vielas, uzlabojot asinsriti un uzlabojot kardiovaskulāro darbību.


Sirds veselība:


Slāpekļa (II) oksīda atklāšana tika saukta par vislielāko sirds un asinsvadu medicīnas atklājumu un tam tika piešķirta Nobela prēmija - šī "brīnuma molekula" palīdz regulēt un uzlabot sirds funkciju.

Slāpekļa (II) oksīds ir cieši saistīts ar mūsu spēju funkcionēt.


Asinsspiediens:


Slāpekļa (II) oksīds nodrošina veselīgu asinsspiediena noturēšanos un atbild par vispārējo sirds un asinsvadu veselību, atslābinot un paplašinot artērijas, tiek veicināta veselīga asins apriti.


Enerģija:


Asins cirkulācija piegādā organismam skābekli un barības vielas, tas ir nepieciešams, lai mūsu ķermenis spētu darboties, kustēties un attīstītos. Pētījumi liecina, ka Slāpekļa (II) oksīda līmeņa paaugstināšana palīdz palielināt mūsu enerģiju, izveicību un izturību.


Izturība:


Sportisti izmanto Slāpekļa (II) oksīda ēdienus un piedevas, lai atbloķētu un uzlabotu savu veiktspēju sportā.


Ķīniešu Tui-Na masāžas priekšrocības


Tui-na vai tui-na (izteikts twee-nah) "Tulkojumā no ķīniešu valodas “tui” nozīmē “glaudīt” un “na” – “celt”, masāža radās  senajā Ķīnā,  un tiek uzskatīts, ka tā ir  vecākā ķermeņa  sistēma  . 

Tā ir viena no četrām galvenajām ķīniešu medicīnas nozarēm, kā arī akupunktūra, qi gongs un ķīniešu augu izcelsmes zāles.

Tas balstās uz teoriju, ka qi nelīdzsvarotība, kas ir organisma svarīgākais dzīves spēks vai enerģija, var izraisīt bloķēšanu vai nelīdzsvarotību, kas izraisa tādus simptomus kā sāpes un slimības.

Tui-na masāža stimulē qi plūsmu, lai veicinātu līdzsvaru un harmoniju organismā, izmantojot daudzus tos pašus akupunktūras principus. Lasīt vairāk

Yin Yang uzturs


Ar visiem riskiem, kas rada sliktu uzturu, daudzi cilvēki meklē veidus, kā veselīgi ēst.  Dažas no tām atbild par tradicionālo ķīniešu medicīnu (TCM). 

TCM ir zāles, kas Ķīnā ir attīstījušās tūkstošiem gadu.

Rietumu uztura tradicionālie lauki klasificē pārtiku tā ķīmiskā sastāva ziņā, tostarp kalorijas, ogļhidrātu, olbaltumvielu, tauku un citu uzturvielu sastāvā. Lasīt vairāk

Sāciet spēcīgi!


Mūsu ķermenis darbojas vislabāk, kad mūsu muskuļi strādā sinhroni.

Vāji muskuļi, īpaši dziļie muskuļi un muskuļi, kuri atrodas iegurņa daļā, dažreiz var izraisīt muguras sāpes vai mugurkaula bojājumus un deformācijas.

Muguras sāpes  var traucēt jūsu ikdienas aktivitātēm. 

Pētījumi  rāda, ka muskuļu stiprināšanas vingrinājumi var būt noderīgi muguras sāpju ārstēšanā.

Veselīgs dzīvesveids ir labākais veids, kā novērst muguras sāpes.  Paliekot vecākam, svara pieauguma samazināšana, muskuļu stiprības veicināšana un risku novēršana palīdzēs mazināt muguras sāpes. Lasīt vairāk

KĀ NOVĒRST CELULĪTA ATTĪSTĪBU?

Celulīts ir neizbēgams dzīves aspekts.  Tiek lēsts, ka gandrīz 80% no visām sievietēm savā dzīves laikā rodas kāda veida celulītu neatkarīgi no viņu veselības vēstures un ķermeņa masas indeksa (ĶMI). 

Par laimi, ir daži veidi, kā palīdzēt novērst celulītu vai vismaz ierobežot tā vizuālo izskatu.

Šeit ir četri vienkārši veidi, kā novērst celulītu. Lasīt vairāk

Cik maksā lūpu injekcijas?


Botox injekcijas un pildvielas bieži tiek uzskatītas par „dabisku” estētisku procedūru, jo tās nav saistītas ar nazi.  Rezultāti ir arī pagaidu, ilgstoši no divām nedēļām līdz sešiem mēnešiem vai ilgāk.


Ja apsverat Botox injekcijas, jūs varat arī domāt par ilgtermiņa izmaksām.

Apdrošināšana parasti neattiecas uz Botox vai citiem lūpu injekcijām, ja vien to neizmanto terapeitiskiem mērķiem.


Jums būs jābūt gatavam pašam maksāt par kosmētiskajām procedūrām.

Vienas sesijas cena ir atkarīga no izmantotā injekcijas veida un izmantotā daudzuma.  Tas var arī atšķirties atkarībā no atrašanās vietas.


Tas nozīmē, ka dažas ārstēšanas izmaksas var izmaksāt tikai par 50 €, bet citas - apmēram 1500 €.  Jūsu dermatologs vai plastikas ķirurgs varēs sniegt jums precīzas izmaksas.