Rinoplastika

Rinoplastika (deguna plastiskā ķirurģija) uzlabo deguna formu, maina tā izmērus un novērš iedzimtus defektus.  Rinoplastikas rezultāts, kas tiek veikts atbilstoši estētiskiem rādītājiem, ir tāds, ka deguna forma atbilst pacienta cerībām un vēlmēm.  Pēc rinoplastikas, saskaņā ar medicīniski rekonstruējošiem indikatoriem, tiek atjaunota normāla elpošana izmantojot degunu.

Rinoplastika ir deguna formas korekcija, koncentrējoties uz deguna starpsienu.


Ar rinoplastikas operācija ne vienmēr var sasniegt perfektu formu (tādu, ko pacients "vēlas redzēt"), tādēļ plastiskās ķirurgas galvenais uzdevums ir uzlabot tā formu, ņemot vērā individuālās īpatnības.  Deguna nākotnes formu un izmēru var izvēlēties, izmantojot datormodelēšanu. Rinoplastiku var veikt ar vispārēju anestēziju. Operācijas ilgums ir no 30 minūtēm līdz 3 stundām.

Kam nepieciešama rinoplastija

Ieteicams pacientiem nogaidīt, līdz tie sasniedz vismaz 14-15 gadu vecumu, un zēniem - 18 gadi, lai  pacientam pilnībā būtu nostiprinājusies kaulu struktūra un lai pacients būtu garīgi un emocionāli nobriedis operācijai.

Deguna sašaurināšana

Pagarināts deguns padara seju smagāku un to bieži uztver kā fizisku trūkumu.  Atsevišķos gadījumos deguna formu vizuāli koriģē ar kosmētiku.  Bet ir arī gadījumi, kad plastiskā ķirurģija ir vienkārši obligāta.  Mūsdienu rinoplastikā ir dažādas metodes, lai atrisinātu šo problēmu.  Tomēr, plānojot operāciju, ir svarīgi ņemt vērā sejas kopīgās īpatnības un proporcijas.

Lemjot par deguna operāciju
Ja jūs domājat par deguna kvalitātes iegūšanu, izveidojiet tikšanos ar savu ķirurgu, lai to apspriestu. Šīs sasarunas laikā runājiet par saviem mērķiem un pastāstiet ārstam par to, kas jums traucē deguna formā un kā, jūs to vēlaties mainīt.

Atcerieties to, ka nav tādas lietas kā ideāls deguns. Operācija tomēr var uzlabot sejas īpašības un uzsvērt savu unikālo un dabisko skaistumu. Plastiskās operācijas ķirurgs var aprakstīt sejas īpašības, kas padara jūs unikālu un pateikt, kā izmaiņas uzlabos jūsu izskatu.

Nāsu samazināšana

Septoplastika

Palielinātas nāsis var sabojāt pat visskaistākās sejas izskatu.  Palielinātas nāsis padara deguna izskatu vizuāli plašāku, lielāku un neproporcionālu.  Šobrīd tiem, kam ir šāda veida kosmētikas defekts, ir divas iespējas: pastāvīgi cenšoties vizuāli labot deguna izmērus ar kosmētikas palīdzību, vienlaikus turpinot ciest iekšējā diskomfortā, vai arī izvēlēties plastisko ķirurģiju, lai padarītu deguna formu perfektu. 

Lielākā daļa cilvēku, kuriem ir deguna starpsienas izliekums, pat to nezina, jo viņi nekad nav piedzīvojuši neērtības.  Bet ir arī tādi, kuru deguna starpsienas izliekums atspulguļojas viņu vizuālajā tēlā, kā arī izraisa veselu virkni problēmu, kas saistītas ar veselību un labklājību.  Operācija, kas veikta, lai atjaunotu pareizu starpsienas pozicionēšanu, ir pazīstama kā septoplastika.

Deguna plastika (Rinoplastika)

DEGUNA PLASTIKA (RINOPLASTIKA)

Apsekojuma dati par deguna operācijām 2018. Gadā


Aptauja tika veiktas dažādiem aptaujas dalībniekiem. Aptauja ietvēra demogrāfiskos jautājumus, kā arī pētījumu par to, vai agrāk dalībnieki vai viņu tuvinieki agrāk bija veikuši kosmētisko deguna operāciju. Pēc tam pētbieki parādīja 16 pacientu fotogrāfijas nejaušā kārtībā. Katram pacientam tika iekļautas frontālās un profila fotogrāfijas, kas tika ņemtas 2 dažādos laikos. Divpadsmit no 16 pacientiem fotogrāfijās bija pakļauti kosmētikajai rinoplastijai, un fotogrāfijas parādīja viņu sejas pirms un pēc operācijas.


Pārējie 4 pacienti bija kontroles līdzekļi, un fotogrāfijas parādīja sejas 2 dažādos laika punktos bez ķirurģiskas iejaukšanās. Dalībnieki tika informēti, ka dažiem pacientiem bija veikta operācija, bet dažiem - ne. Fotogrāfijas tika iegūtas no sejas plastiskās operācijas attēlu arhīva, kuru izpētes vadītāji meklēja, lai noteiktu pacientus, kuri bija izgājuši kosmētisko rinoplastiku, un citas procedūras laikā starp fotogrāfijām pirms un pēc, kā arī kontrolēt pacientus, kuriem netika veikta neviena operācija.


Pēc deguna operācijas fotogrāfijas tika uzņemtas ne mazāk kā 6 mēnešus pēc deguna operācijas. Visi deguna operācijas izmantotāji piekrita, ka viņu fotogrāfijas tiek izmantotas pētījumu veikšanā, un visas fotogrāfijas ir standartizētas sejas izteiksmei un apgaismojumam.


Katram pacientam organizatori novērtēja dalībniekus ar monetālas vizuālās analogas skalu, kas svārstās no cenas $ 0 līdz $ 40,000. Aptaujas dalībniekiem tika uzdots jautājums, cik daudz viņi vērtēs naudas izteiksmē deguna operāciju, salīdzinot ar rezultātiem, kā parādīts fotogrāfijās. Tālāk dalībniekiem tika lūgts novērtēt pacienta pievilcības izmaiņas fotogrāfijās pa labi (vēlāk) salīdzinājumā ar kreiso (agrāk). Šis vērtējums tika balstīts uz vizuālo analogo skalu no 0 līdz 100, no kuriem 50 neietekmēja pievilcību, skaitlis mazāks par 50, kas atspoguļoja pievilcības samazināšanos, un skaitlis, kas pārsniedz 50, liecina par lielāku pievilcību.

Gearbest Great Gadgets Sales Under One Dollar promotion
Great Gadgets Sales Under One Dollar
AliExpress.com Product - New 100CM Horse Tail USB Lights Chargeable LED Crupper Horse Harness Equestrian Outdoor Sports The Lights Horse Tail
Aliexpress
Interneta veikals
Internetveikals
Iepirkties internetā
Zemas cenas
Ali express lv
Aliexpresslv
Internet veikals
Internetā pirkt
Iepirkties veikalā

Rinoplastika jeb degunu plastiskā ķirurģija, kuru cena Latvijā ir no 1800 – 3000€

Latvija ir viens no jaunajiem galamērķiem medicīnas tūrismam, jo Latvija ir atzīmēta ar augstu veselības kvalitāti un saprātīgu cenu.

Degunu plastiskās operācijas jeb Rinoplastika, cenas citās Eiropas savienības valstīs:

Beļģijā no 1450-3750€

Čehijā no 2400 – 2800€

Igaunijā no 2700-3100€

Vācijā no 3200 – 3800€

Deguns ir svarīgs sejas līdzsvars, un daudzi cilvēki izvēlas ķirurģisko deguna pārveidošanu vai rinoplastiku, cenšoties atrast harmoniskāku to funkciju saskaņošanu. Dažreiz problēma var būt vairāk sastīta ar zoda vai žokļa pozīciju, bet pacienti mēdz koncentrēties uz neapmierinātību ar degunu.

Ķirurģiskās metodes ir uzlabotas, bet ir ierobežojumi uz to, cik lielā mērā degunu var mainīt.


Rezultāti ir atkarīgi no deguna izmēra, ādas stāvokļa un pacienta vecuma. Vissvarīgākais ir tas, ka pacientam un ķirurgam ir skaidra saziņa par to, kas ir vēlams un kas ir sasniedzams. Pacientam arī jāpatur prātā, ka operācija vien nepalīdzēs emocionālas vai sociālas problēmas atrisināt, kas ir bijis saistīts ar degunu vai to izskatu kopumā.


T kreklu apdruka

mikroķirurģija

Kreklu apdruka

Logo izstrāde

Auto aplīmēšana

Celtniecības materiāli

internets

Kreklu apdruka

Interaktīvā televīzija televīzija un internets

Futbola formas sporta preces

Glābšanas vestes besto

Besto24 veikals

boxtv

kosmētika

Krūšu palielināšna, krūšu operācijas

Latviešu

English

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Deguna korekcija   Dermatoloģija Ginekoloģija

Internetinė parduotuvė

Krūšu operācijas

Rinoplastika

Sejas korekcija

Liposakcija

Ausu plastika

Lūpu palielināšana

Plastika reklāma