Informatīvais portāls Plastiskās operācijas ir izveidots 2018. gada 1. septembrī, lai veidotu labāku priekšstatu par plastiskās ķirurģijas nozari Latvijas republikā. Mūsu komanda ir sagatavojusi neliela apjoma informāciju par populārākajām plastiskās ķirurģijas iespējām, informāciju iegūstot un apstrādājot no interneta vides.

Vadoties pēc meklēšanas pieprasījumiem google resursā, cenšamies informācīju papildināt tā, lai plastiskasoperacijas.lv apmeklētājiem būtu iespēja ātri ar to iepazīties, netērējot veltīgi laiku, meklējot info interneta resursos.

Kādā veidā plastiskās operācijas lv tiek finansiāli nodrošināts?


Mūsu resursā ir izvietoti reklāmas baneri no Aliexpress.com / gearbest.com uz kuriem cilvēki uzspiežot , izmanto plastiskasoperacijas.lv , kā starpnieku un par katru cilvēka pirkumu mums interneta veikali samaksā komisiju vidēji no 5-20%. Ja Jūs bieži iepērkaties šajos interneta veikalos, lūdzam tos apmeklēt caur mūsu lapā izvietotajiem baneriem, šādi Jūs atbalstīsiet portāla attīstību.

Kāpēc mūsu resursam ir liels info lapu skatījums – apmeklējums?

Kopš plastiskās operācijas .lv ir sācis publicēt informāciju internetā, mūsu komanda veic domeina popularizēšanu internetā izmantojot sociālos tīklus, blogeru advertaising tīklu, google adverts un neatkarīgo page wiev network tīklu. Pateicoties mūsu tīkla dalībniekiem visā pasaulē, mēs iegūstam labus meklējuma rādijumus pēc atslēgas vārdiem un frāzēm lielākajos meklētāju serveros.

Ar domenu popularizēšanu mūsu komanda nodarbojas kopš 2005. gada un esam ieguvuši lielu pieredzi, lai jebkuru domēnu vai mājas lapu pavirzītu no meklēšanas rezultātu beigu lapām uz pirmajām četrām google.lv. Domēna popularizēšana nostiprina to esošajā pozīcijā, neļaujot Jūsu konkurentiem pavirzīties augstāk par Jums, neizmantojot speciālas SEO programmas. No biznesa viedokļa skatoties ir ērtāk izmantot SEO pakalpojumus, kuros ir ietverta reklāma google search servisā par cenu, kura svārstas no 300 – 500 euro, bet šāds pakalpojums ir efektīvs brīdī, kad to izmantojat. Ar googlereklāmām Jūsu pakalpojuma piedāvājumi vienmēr būs pirmajās divās lapās, bet ir jāņem vērā tas, ka katrs spiediens(click) uz Jūsu reklāmas var būt neefektīvs un, ja Jūsu SEO kampaņas organizators kļūdīsies, dienas laikā varat par reklāmu samaksāt pat 50 euro.


Mēs piedāvājam sekojošas statiskas reklāmas kampaņas informatīvajā resursā http://plastiskasoperacijas.lv

Reklāmas raksts konkrētā sadaļā, ja sadaļas nav, tad izveidojam, kurā ir atsauce uz raksta autoru. Raksta apjoms A4 doc formā, fonta izmērs 12px.

Aktivizēšanas Cena:


Reklāmas raksta ievietošana 50,00 euro vienreizēja maksa un raksts pastāv resursā tik ilgi, kamēr portāls ir aktīvs.


Ko Jūs iegūstat:


Informācijas ievietošanu par vienreizēju samaksu.


Aktīvo linku visam raksta tekstam uz Jūsu resursu vienu mēnesi.


Mūsu Page wiev network tīkla dalībnieku novirzīšanu uz Jūsu resursu.


Cilvēki no dažādām pasaules valstīm vienkārši skatīsies Jūsu lapu, līdz ar to nostiprinās Jūsu pozīcijas meklētāj serveros. Aptuvenais lapu skatijumus dienā sastāda ap 1000 skatījumu.

Nākamajā mēnesī Jūs varat izvēlēties abonēšanu reklāmas rakstam:


10,00 euro - Aktīvs links visam raksta tekstam.


Šajā piedāvājumā, lapas skatītājs var uzspiest jebkurā vietā uz raksta teksta un automātiski nokļūs Jūsu interneta resursā.


5,00 euro - Aktīvs links reklāmraksta autoram.


Šajā piedāvājumā, lapas skatītājs var uzspiest tikai uz reklāmraksta autora nosaukuma un automātiski nokļūs Jūsu interneta resursā.


0,00 euro - Nav neviens aktīvs links reklāmrakstā.


Šajā piedāvājumā, lapas skatītājs izlasot reklāmrakstu, meklē pastāvīgi Jūs interneta resursos.


Page wiev network tīkla dalībnieku novirzīšana netiek piedāvāta.


Reklāmas rakstus varat izvietot katru mēnesi mūsu resursā uz iepriekšminētajiem nosacījumiem. Ja nepieciešams tos pielabot ne vairāk, kā 10% apmērā no kopējā apjoma, mēs to izdarīsim bez maksas, ja izmantosiet abonēšanu reklāmas rakstam.


Glābšanas vestes (Peldvestes) ir dažāda veida, izmēra, stila un krāsas, ieskaitot piepūšamās vestes. Modeļi atšķiras atkarībā no lietošanas ērtuma un aizsardzības līmeņa. Tādēļ jūs vienlaicīgi varat justies gan ērti, gan eleganti un droši.
Esiet laipni gaidīti mūsu interneta veikalā. Ienāciet un izvēlieties tieši sev viss piemērotāko glābšanas vesti, vai piepūšamo glābšanas vesti.
Mūsu sortimentā ir arī profesionālās glābšanas veses ( SOLAS ), kā arī Glābšanas riņķi un glābšanas pakavi.
Reklām raksta autors glabsanasvestes.lv

Aktivizēta reklāmas raksta paraugs

Glābšanas vestes (Peldvestes) ir dažāda veida, izmēra, stila un krāsas, ieskaitot piepūšamās vestes. Modeļi atšķiras atkarībā no lietošanas ērtuma un aizsardzības līmeņa. Tādēļ jūs vienlaicīgi varat justies gan ērti, gan eleganti un droši.
Reklām raksta autors glabsanasvestes.lv

Abonēts reklāmas raksta paraugs - 10,00 euro

Glābšanas vestes (Peldvestes) ir dažāda veida, izmēra, stila un krāsas, ieskaitot piepūšamās vestes. Modeļi atšķiras atkarībā no lietošanas ērtuma un aizsardzības līmeņa. Tādēļ jūs vienlaicīgi varat justies gan ērti, gan eleganti un droši.
Reklām raksta autors glabsanasvestes.lv

Abonēts reklāmas raksta paraugs - 5,00 euro

Lai izmantotu pakalpoju ir jānoslēdz reklāmas līgums, mēs izrakstam rēķinu, Jūs veicat apmaksu, mēs izvietojam informāciju. Projekta finasiālais organizators http://mcdizains.lv pieprasījumus sūtiet uz epastu info@plastiskasoperacijas.lv atbildēsim divdesmit četru stundu laikā. Zvaniet un jautājiet par iespējām: +37167651189

Interneta veikals
Iepirkties internet veikals

Latviešu

English

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Deguna korekcija   Dermatoloģija Ginekoloģija

Internetinė parduotuvė

Krūšu operācijas

Rinoplastika

Sejas korekcija

Liposakcija

Ausu plastika

Lūpu palielināšana

Plastika reklāma