Lūpu palielināšana

Pilnas, jutekliskas lūpas jau sen tiek uzskatītas par estētisku skaistumu.  Lūpu palielināšana ar lūpu implantiem vai ādas pildvielām palielina lūpas un uzlabo visas sejas izskatu.  Tie, kuriem ir plānas lūpas, var īpaši izmantot lūpu uzlabošanu.  Atjaunošanas laiks pēc lūpu palielināšanas procedūras parasti ir īss, padarot lūpu uzlabošanu par vienu no vienkāršākajiem veidiem, kā padarīt seju vizuāli pievilcīgāku.

Kāpēc cilvēki interesējās?


Plakanas, mazas lūpas vienmēr ir radījušas neērtības sievietēm.  Lūpu palielināšana var palielināt lūpu apjomu un samazināt lūpu līniju neizteiksmisko izskatu.  Lielākā daļa sieviešu ir labas kandidātes lūpu palielināšanai, bet ikvienam, kas apsver procedūru, pirms lēmuma pieņemšanas jāapzinās lūpu palielināšanas riski un ieguvumi.

Medicīniski apsvērumi:

Tā kā ir iespējama alerģiska reakcija uz materiāliem, ko izmanto lūpu palielināšanai, potenciālajiem kandidātiem jāziņo par jebkuru iepriekšēju ķirurģisku alerģiju.


Tiem, kuri izvēlas veikt ķirurģisku iejaukšanos izvēloties lūpu implantus, jāziņo arī par jebkādām elpošanas problēmām, kuras, iespējams, var izraisīt anestēzija.


Lūpu palielināšanai ir pieejami dažādi ādas piepildīšanas līdzekļi un lūpu implanti, un ne visas šīs iespējas ir drošas katram cilvēkam. 


Lai nodrošinātu labākos rezultātus pēc lūpu palielināšanas, noteikti izvēlieties sejas plastikas ķirurgu, kuram var uzticēties.


Izmantojot pagaidu pildvielas, lai uzlabotu plānas lūpas, laika ilgums, cik ilgu laiku efekts būs redzams, būs atkarīgs no tā, cik ātri jūsu ķermenis sadalīs pildvielas komponentus.


Jūsu ķirurgs varēs sniegt jums vispārēju novērtējumu, cik ilgā laikā atšķirīgs produkts var pielāgoties Jūsu organismam, lai palīdzētu ar lēmuma pieņemšanu veikt lūpu palielināšanu.

Otoplastikas konsultācijas

Lūpu palielināšana ir kosmētiska procedūra, kas var dot jums pilnīgākas lūpas.


Mūsdienās injicējama ādas pildviela ir visbiežāk lietotais lūpu palielināšanas paņēmiens.


Ir vairāki ādas iepildīšanas veidi, kurus var injicēt jūsu lūpās un mutē. Bet visbiežāk sastopamās pildvielas šodien ir produkti, kas satur vielas, kas līdzīgas hialuronskābei. Hialuronskābe ir dabiska viela organismā. Tas palīdz palielināt apjomu jūsu lūpām.


Kolagēns ir visbiežāk izmatojamā ādas pildviela, kura mūsdienās tiek lietota retāk. Jaunās tehnoloģijas ir drošākas un efekta noturība ir ilgāka.


Tauku injekcijas un implanti ir populāras metodes lūpu palielināšanai. Bet mūsdienās tās tik bieži neizmanto, jo rezultāti atšķiras un pastāv lielāks blakusparādību risks.

Potenciālie lūpu palielināšanas kandidāti:

Gandrīz jebkura vecuma pieaugušais var būt labs kandidāts lūpu palielināšanai.  Pacienti ar dabiski plānām lūpām vai ar neizteiksmīgām lūpām, lūpu palielināšanas rezultātus var novērot vislabāk.


Parasti ķirurgs jums parādīs pirms un pēc iepriekšējo pacientu fotoattēlus, lai parādītu lūpu palielināšanas.

Mūsu informatīvo lapu atbalsta dažādi reklāmas devēji. Iespējams, ka reklamējas arī plastiskās ķirurģijas nozares pārstāvji. Lūdzam pārbaudīt informāciju šeit, lai veicinātu satura veidošanu.

T kreklu apdruka

mikroķirurģija

Kreklu apdruka

Logo izstrāde

Auto aplīmēšana

Celtniecības materiāli

internets

Kreklu apdruka

Interaktīvā televīzija televīzija un internets

Futbola formas sporta preces

Glābšanas vestes besto

Besto24 veikals

boxtv

kosmētika

Krūšu palielināšna, krūšu operācijas

Cik maksā lūpu injekcijas?


Botox injekcijas un pildvielas bieži tiek uzskatītas par „dabisku” estētisku procedūru, jo tās nav saistītas ar nazi.  Rezultāti ir arī pagaidu, ilgstoši no divām nedēļām līdz sešiem mēnešiem vai ilgāk.


Ja apsverat Botox injekcijas, jūs varat arī domāt par ilgtermiņa izmaksām.

Apdrošināšana parasti neattiecas uz Botox vai citiem lūpu injekcijām, ja vien to neizmanto terapeitiskiem mērķiem.


Jums būs jābūt gatavam pašam maksāt par kosmētiskajām procedūrām.

Vienas sesijas cena ir atkarīga no izmantotā injekcijas veida un izmantotā daudzuma.  Tas var arī atšķirties atkarībā no atrašanās vietas.


Tas nozīmē, ka dažas ārstēšanas izmaksas var izmaksāt tikai par 50 €, bet citas - apmēram 1500 €.  Jūsu dermatologs vai plastikas ķirurgs varēs sniegt jums precīzas izmaksas.

Ko Botox var darīt?


A tipa botulīna toksīna (  Botox  ) injicēšana lūpu zonā var sniegt vairākus kosmētiskos ieguvumus vai uzlabojumus.


Botox ir  botulīna toksīna  kosmētiskā forma,  kas var īslaicīgi vājināt vai paralizēt muskuļus.  Viena injekciju kārta var izraisīt jūsu muskuļu atslābumu  apmēram trīs mēnešus. Botox var injicēt lūpu zonā:


* samaziniet krokas augšējā un apakšējā lūpu zonā


* pacelt mutes stūri


* noņemiet marionešu līnijas vai līnijas, kas iet uz leju no mutes leņķiem


* izlabojiet „gumijas” smaidu


*paaugstināt augšējo lūpu, kas pazīstams arī kā “Botox lūpu flip”.


Kā Botox lūpu injekcijas maina lūpu izskatu, ir atkarīgs no injekcijas vietas. Piemēram, “Botox lūpu flip” gadījumā ķīmiska viela atslābina muskuļus ap lūpām un liek tām izlocīties.  Tas padara tās lielākas.

Vairumā gadījumu Botox injekcijas parasti aizņem apmēram 10 līdz 15 minūtes.

Kā darbojas „Botox lūpu flip”?


„Botox lūpu flip” ir procedūra, kas veikta ar Botox injekcijām, lai jūsu lūpas būtu lielākas.

Lai to izdarītu, jūsu dermatologs vai plastikas ķirurgs ievadīs vairākas Botox vienības augšējā lūpu daļā.


Kad muskuļi atslābinās, lūpu līkums uzlec.  Tas paildzina jūsu augšējo lūpu, padarot to par lielāku, faktiski nepievienojot nekādu vielu.


Ja jūs vēlaties pievienot plumpness, konsultējieties ar dermatologu vai plastikas ķirurgu par lūpu pildvielas ievadīšanu.  Jūs varat izvēlēties tikai lūpu pildvielu vai izmantot Botox un lūpu pildvielas, lai radītu lūpu palielināšanas  efektu.


Ja izvēlaties apvienot procedūras, ārsts, iespējams, izmantos Botox, lai izveidotu lūpu „flip” un  hialuronskābi (Restylane vai Juvederm), lai pievienotu plumpness.  Šis efekts parasti ilgst divas līdz trīs nedēļas, padarot to par populāru izvēli īpašos gadījumos.


Injekcijas netiek uzskatītas par ķirurģisku procedūru, un pēc tam nav nepieciešams atjaunošanas laiks.  Jums vajadzētu būt iespējai turpināt savu parasto darbību tūlīt pēc iecelšanas.

Latviešu

English

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Deguna korekcija   Dermatoloģija Ginekoloģija

Gearbest Open Money Bag-Up to $8 promotion
Iepirkties internet veikals, Iepirkties drosi!
Aliexpress
Interneta veikals
Internetveikals
Iepirkties internetā
Zemas cenas
Ali express lv
Aliexpresslv
Internet veikals
Internetā pirkt
Iepirkties veikalā

Internetinė parduotuvė

Krūšu operācijas

Rinoplastika

Sejas korekcija

Liposakcija

Ausu plastika

Lūpu palielināšana

Plastika reklāma