Kas ir liposakcija?

Liposakcija ir liekā taukauda un ķermeņa kontūru korekcija.  Harmoniskas un izteiksmīgas līnijas, lielisks garastāvoklis un pašapziņa.

Ar pareizo pieeju, veicot liposakciju, procedūra var veiksmīgi novērst cilvēka neapmierinātību par savu ķermeni - gan pacientiem ar lokalizētiem tauku nogulumiem, kuriem ir normāls svars, gan tiem, kuriem ir liekais svars.


Liposakcija kopā ar ultraskaņas apstrādi. Ķirurgam tas var būt darbietilpīgs process, bet pacientam tas nodrošina maksimālu komfortu un samazina asins zudumu operācijas laikā.

GrandEffect liposakcija (radiofrekvenču tauku atsūkšana) - pēc tam, kad ir noņemts liels daudzums tauku nogulsņu, iespējams būs nepieciešama papildu ādas pacelšanas operācija.  Tas nozīmē ne tikai papildu izmaksas, bet arī rētu esamību pēc operācijas.  Izmantojot GrandEffect liposakciju, vispirms tiek sadalīti taukaudi, izmantojot radioviļņus, un pēc tam tie tiek izņemti no zemādas caur miniatūru griezumu (2 mm).  3 minūšu laikā pēc operācijas tiek veikta vēl viena pacelšanas kārta, kas veicina ādas pacelšanu un ādas audu samazināšanos no 30 līdz 60%

Cik maksā liposakcija?

Liposakcijas izmaksas ir atkarīgas no zonu skaita, kas jāārstē.  1 zona ir apmēram rokas plaukstas lielumā.  Ir grūti noteikt operācijas izmaksas bez pacienta apskates, jo vēdera zona var tikt pielīdzināta 4 zonām, bet dažiem cilvēkiem tas varētu būt pat 14. Viss ir atkarīgs no katra pacienta proporcijām.  Liposakciju bieži vien papildina vēdera dobuma skalošana (vēdera uzpūšanās).

Radioviļņu liposakcija:

Vispirms tiek sadalīti taukaudi, un pēc tam taukaino emulsijas izvada no zemādas.  Papildus tauku nogulsnēm, tas nodrošina efektīvu ādas audu samazināšanu līdz pat 60%. Multilayer tumescent liposakcija  apvienojumā ar ultraskaņas un radiofrekvenču liposakciju ļauj sasniegt labākos rezultātus dažādos tauku nogulsnēšanās scenārijos.

Noņemamo tauku apjoms var atšķirties atkarībā no pacienta figūras un esošo tauku daudzuma. Metodes izvēle ir atkarīga no katra pacienta individuālajām īpatnībām, kā arī no taukaudu atrašanās vietas.  Liposakcijas ilgums ir no 30 minūtēm līdz vairākām stundām.

Vairāk par liposakciju

Šīs operācijas veic augsti kvalificēti plastiskie ķirurgi, Starptautiskās Estētiskās Plastiskās ķirurģijas asociācijas (ISAPS) locekļi, kuriem ir vairāk nekā 20 gadu profesionālā pieredze šajā jomā.

Pēc operācijas seko efektīva, mūsdienīgu pretsāpju līdzekļu izrakstīšana atbilstoši katram pacientam, kā arī kompresijas apakšveļas izsniegšana.  Kopumā tas ļauj mūsu pacientiem justies diezgan ērti pēc izrakstīšanas un atsākt normālu dzīvesveidu.

Klasiskās liposakcijas veidi:

Vakuma liposakcija, kurā tauki tiek sadalīti lokāli

un izņemti caur niecīgiem iegriezumiem;

Ultraskaņas liposakcija, kurā vispirms tiek sadalīti taukaudi ar ultraskaņas palīdzību, un pēc tam iegūtā tauku emulsija tiek izņemta no ādas, izmantojot vakumu;

Reabilitācija pēc liposakcijas

Tas viss ir atkarīgs no operācijas sarežģītības un darbības jomas.  Ja priekšējās vēdera sieniņas plastiskā ķirurģija ir saistīta ar mazu tauku atsūkšanu un dermoplastiku, tad jūs, iespējams, varēsiet atgriezties pie darba 7 dienu laikā, vienlaikus turpinot ierobežojot fizisko slodzi.

Mcdizains.lv

http://plastiskasoperacijas/in

http://mcdizains.com/in

http://mcdizains.lv/in


https://mcdizains.blogspot.com/

http://buvniecibas-sgp.lv/

http://mck.lv

http://mcdizains.com

http://boxtv.lv

http://futbolaformas.lv

http://glabsanasvestes.lv

http://besto24.com

http://boxtv.lv

https://rau-cosmetics.lv/lv/

http://krusu-palielinasana.lv/

Latviešu

English

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Deguna korekcija   Dermatoloģija Ginekoloģija

Aliexpress
Interneta veikals
Internetveikals
Iepirkties internetā
Zemas cenas
Ali express lv
Aliexpresslv
Internet veikals
Internetā pirkt
Iepirkties veikalā

Internetinė parduotuvė

Krūšu operācijas

Rinoplastika

Sejas korekcija

Liposakcija

Ausu plastika

Lūpu palielināšana

Plastika reklāma