Krūšu operācijas

Skaistas krūtis ir jebkuras sievietes sapnis - un krūšu operācija ir reāls un efektīvs veids, kā to panākt.  Vēlme uzlabot krūšu formu vai lielumu var būt saistīta gan ar mazām, gan lielām krūtīm, kuras var radīt psiholoģiskas un fiziskas neērtības sievietei.  Krūšu operācija var atrisināt arī citas problēmas - tā novērš nokarenu krūšu izskatu, paceļot piena dziedzeru un koriģē krūšu asimetriju, izmantojot krūts izmēru, formas un citus parametrus.  Atsevišķa problēma ir ginekomastija (palielināti piena dziedzeri vīriešiem).  Tā ir problēma, ko var atrisināt ar plastisko ķirurģiju.  Krūšu operācijā ir dažādas implantu ievietošanas un nostiprināšanas metodes.  Katrā gadījumā  operācijas veikšanas metode tiek noteikta individuāli un saskaņota starp ārstu un pacientu.  Ar moderno tehnoloģiju palīdzību - 3D modelēšanu - pacienti var novērtēt visas vēlamās krūšu formas un izmērus.  Krūšu operācijai ir raksturīgs zems traumu un rētu skaits, ko izraisa ķirurģiskā iejaukšanās.

Krūšu palielināšana

Mamoplastika - krūšu palielināšana - ir viena no visbiežāk veiktajām operācijām globālajā plastiskajā ķirurģijā.  Augsts pieprasījums pēc krūšu palielināšanas ir izskaidrojams ar pierādīto operācijas efektivitāti kopā ar īsu rehabilitācijas periodu.

Krūšu palielināšana ar pacienta pašu taukiem (lipofilēšana)

Daudzi pacienti ir ieinteresēti palielināt savas krūtis ar savu tauku vai krūšu lipofilēšanu. Tā  ir kļuvusi par diezgan populāru krūšu palielināšanu. Mūsdienās tauku injicēšanas tehnoloģijas ir ievērojami uzlabojusies.

Krūšu pacelšana

Mastopeksija vai krūšu pacelšana ir operācija, ko veic pēc grūtniecības un barošanas ar krūti izraisītu nokarenu krūšu gadījumā, vai ar vecumu saistītu vielmaiņas procesu (ādas elastības zudums), svara zudumu gadījumos.  Operācija ir saistīta ar krūšu dziedzera tilpuma pārdalīšanu un krūšgalu un areolas novietojuma korekciju. Pilnīga atveseļošanās ilgst 2-4 mēnešus.

Krūšu asimetrija

Lielākajai daļai sieviešu (vairāk nekā 90%) novērojama krūšu asimetrija attiecībā uz krūšu izmēru, formu un izvietojumu;  starp faktoriem ir - nevienmērīga dziedzeru attīstība agrīnā vecumā, grūtniecība un barošana ar krūti, slimība utt.


Estētiskā krūšu plastika

Krūšu palielināšana (augmentācija)

REKLĀMA

INTERNETS 9 EURO MĒNESĪ!

ZVANIET 80201511

Krūšu samazināšana


Krūšu samazināšana ir operācija, kas indicēta krūts izmēra gadījumos, kas var izraisīt pacienta fizisko un psiholoģisko diskomfortu.  Operācijas laikā krūts apakšējā pusē tiek veikts iegriezums, lai noņemtu liekos taukaudus. Krūšu samazināšanas operācija tiek veikta ar anestēziju. Estētiskais efekts ir pilnībā redzams 2-3 mēnešus.
AliExpress.com Product - X96 mini Android 7.1 Smart TV BOX Amlogic S905W Quad Core WiFi 2.4GHz X96mini Set top box 4K HD Set-top Box Media Player
AliExpress.com Product - Lovely Cartoon Charger Cable Organizer Protective Case Saver Accessory Winder Cute Animal Doll Model Funny For iPhone Samsung

Vispopulārākā plastiskā operācija kuru veic sievietes ir Krūšu palielināšanas operācija un pārsvarā to veic sievietes vecumā no 22-37 gadiem.

Visdārgākā krūšu palielināšanas operācija ir Šveicē, bet vislētāk Kubā.


Latvijā krūšu palielināšanas operācijas cenu reitingā ir lētajā, bet labā un drošā galā.

Starp pasaules 30 krūšu implantu valstīm arī Latvija ir iekļuvusi un ieņemam godpilno 19 vietu, kas nozīmē ka sniedzam šo pakalpojumu lēti, bet ar augstu kvalitāti.


Plastiskā ķirurģija ( Palstiskās operācijas )samērā zemas cenas ir Austumeiropā: Latvijā, Polijā, Slovākijā, Čehijā, Ungārijā un citās valstīs, kas ir Eiropas Savienības dalībvalstis. Kas nozīmē, ka izmantotas tiek jaunākās metodes un ķirurgi kas veic šīs operācijas ir ES srtifikāts.


Latvijā Krūšu palielināšanas operācija vidēji izmaksā 3000€, tai pašā laikā Šveicē ši pati operācija vidēji izmaksā 9000€ un Kubā vidēji  ši pati operācija izmaksā 1000€

Slavenības pasaulē izmanto krūšu palielināšanu vai tam līdzīgas operācijas.

 

Šķiet, ka Holivuda katru gadu rada lielāku spiedienu uz aktrisēm.  Daudzas slavenības ir atzinušas, ka tām ir veikta krūšu palielināšana, bet citas, kurām acīmredzot ir bijušas krūsū palielināšanas operācijas, noliedz ka būtu veikušas krūšu palielināšanu. Ir sievietes, kas ir apstiprinājušas, ka ir veikušas krūšu palielināšanu, kā arī tās, par kurām ir aizdomas par krūšu palielināšanu, bet to neatzīst.


Lindsay Lohan nekad nav apstiprinājusi, ka viņai ir bijusi plastiskā ķirurģija, bet fotogrāfiju pierādījumi liecina, ka viņa ir veikusi krūšu palielināšanu.  Citas slavenas sievietes, kurām ir aizdomas par krūts uzlabojumiem, ir Meghan Fox, Britney Spears,  Cameron Diaz un  Kate Hudson.


Vairākas slavenas sievietes ir atzinušās godīgi par savu lēmumu doties zem naža asmens.  "  Everybody Loves Raymond  " zvaigzne Patricia Heaton atzina, ka viņam ir veikusi krūšu palielināšanu.  Patricia Heaton ir teikusi, ka viņa jūtas labi ka ir veikusi krūšu palielināšanu , un viņa jūtas labi runājot par tām.  Citas slavenības,  ir atvērtas par krūšu palielināšanas operāciju un par to stāsta, kā piemēram Pamela Anderson, Carmen Electra un Tori Spelling.


Britney Spears krūtis jau sen ir debašu priekšmets.  Lai gan dziedātājs nekad nav atzinis, ka ir veikusi krūšu palielināšanu, foto pierādījumi liecina, ka viņa to ir darījusi.


Halle Berry ir vēl viens slavenība, kura apgalvo ka nav veikusi plastisko ķirurģiju, bet foto pierādījumi liecina, ka  Cloud Atlas  zvaigznei ir vekusi plastisko operāciju.


Heidi Kluma krūtis kļuva daudz lielākas, kad viņai palika 20 gadi.  Foto pierādījumi arī liecina, ka Victoria's Secret skaistumam ir bijis gan deguna korekcija veikta, gan Botox injekcijas.


2012.gadā  Radars  ievietojis fotogrāfijas no Cameron Diaz pludmalē, kas liecina, ka agrāk plakanajām aktrises krūtīm ir jauns krūšu pāris.


"Baywatch" skaistule Pamela Andersone ir atsvaidzinoši godīga par savu lēmumu saņemt viltus krūtis, sakot: "Cilvēki vienmēr man saka:" Atjaunojiet sevi, atkal un atkal, un atkal to visu. "  Es neesmu izgudrojusi sevi, tā ir godīga evolūcija, es vienmēr esmu bijusi autentiska, izņemot krūtis.


Hilary Duff nekad nav apstiprinājis, ka viņai ir veikta plastiskā ķirurģija, bet fotogrāfijas liek domāt, ka viņai ir bijis darbs ar krūtīm, degunu, lūpu injekcijas un daudz kas cits.


Popzvaigzne Christina Aguilera nav atļāvusi doties zem naža, bet fotogrāfijas rāda, ka viņas padusē ir rēta, kas atbilst krūšu implantu ķirurģijai.


Nicole Kidman nav pieņēmis nekādu plastisko ķirurģiju, bet fotogrāfijas liek domāt, ka aktrisei ir bijusi krūšu operācija un lūpu injekcijas.  Nicole Kidman ir atzinusi, ka ir mēģinājusi botoksu, bet apgalvo, ka viņai tas nepatīk.


Mariah Carey svars ir palielinājies un samazinājies gadu gaitā, bet tas nav saistīts ar viņas krūtīm, tās ir vairāk nekā divkāršojušās.  Dziedātāja nekad nav pieņēmis nevienu plastisko ķirurģiju.


Fotogrāfijas pierādījumi liecina, ka Demi Moore vairākas reizes ir veikusi plastisko ķirurģiju.


Realitātes TV  zvaigzne Heidi Montag ir atzinusi, ka viņam ir veikusi daudz plastiskās ķirurģijas, un pauž nožēlu, ka viņai ir ļoti lieli krūšu implanti.


Foto pierādījumi liecina, ka Victoria Beckham ir bijusi krūšu palielināšana un samazināšana.


Jenny McCarthy ir bijis ļoti atvērts par savu krūšu palielināšanu.  Intervijas laikā viņa bieži joko par to.


Denise Richards ir bijusi ļoti atklāta par to, ka viņai ir bijušas vairākas plastiskās operācijas.

Foto pierādījumi liecina, ka  Clueless  zvaigznei Brittany Murphy bijusi krūšu operācija.


Sāls vai silikona krūšu implanti?

Ir divi pamata krūšu implantu veidi: sālsūdens un silikona gēla.

Sālsūdens pildītie implanti ir silikona čaulas, kas piepildītas ar sterilu sālsūdeni. Daži implanti ir piepildīti, bet citi tiek aizpildīti implanta ievietošanas laikā.

Silikona gēla pildītie implanti ir silikona čaulas, kas pildītas ar silikona gēlu. Lai gan daudzas sievietes saka, ka silikona gēla implanti rada sajūtu vairāk kā īstas krūtis, pretstatā sālsūdens krūšu implantiem, bet silikona rada lielāku risku, ja gēls noplūst ķermeņa audos.

Gan sālsūdens, gan silikona implantu izmēri ir dažādi. Katram ir savi plusi un mīnusi, tāpēc tas ir jāizvēlas pacientam.

Procedūra ilgst vienu līdz divas stundas. Jums, visticamāk, tiks piešķirta vispārējā anestēzija, kuras laikā Jūsu ķermenis būs miega režīmā un sāpes nejutīsiet.

Ķirurgs iegriezīs zem krūtīm, zem rokām, atkarībā no ķermeņa uzbūves, implanta veida un krūšu palielināšanas apjoma.

Ķirurgs ievietos krūšu implantu virs vai zem krūšu muskuļa. Pēc tam, kad implants ir ievietots, ķirurgs aizvērs iegrizumus ar šuvēm vai ķirurģisko lenti.

Pēc operācijas jūsu krūtis tiks pārklātas ar marli. Jums varētu arī būt ievietotas drenāžas caurules, kas pēc dažām dienām tiks noņemtas. Nepieciešamības gadījumā Jums varētu būt nepieciešams valkāt ķirurģisku krūšturi, kad notiek sadzīšanas process.

Pēc sešām nedēļām, pēc implantu ievietošanas jums nevajadzētu veikt smagu priekšmetu pacelšanu.

Sāpju mazinātāji, piemēram, acetaminofēns, var palīdzēt mazināt diskomfortu. Jūsu ārsts var Jums izrakstīt pretsāpju zāles.

Jums, iespējams, būs pietūkums apgabalā, kur tika veikta operācija. Laika gaitā pietūkumam vajadzētu mazināties un rētas izzudīs.
Aliexpress
Interneta veikals
Internetveikals
Iepirkties internetā
Zemas cenas
Ali express lv
Aliexpresslv
Internet veikals
Internetā pirkt
Iepirkties veikalā

Besto24 veikals

boxtv

kosmētika

Krūšu palielināšna, krūšu operācijas

mikroķirurģija

Kreklu apdruka

Logo izstrāde

T kreklu apdruka

Auto aplīmēšana

Celtniecības materiāli

internets

Kreklu apdruka

Interaktīvā televīzija televīzija un internets

Futbola formas sporta preces

Glābšanas vestes besto

Latviešu

English

krūšu palielināšana, palielināt krūtis, plakstiņu operācija, plastiskās operācijas latvijā, krūšu operācija, deguna plastiskā operācija, operācija, rekonstruktīvās operācijas, vēdera plastika, kosmētiskās operācijas, rinoplastika, krūšu palielināšana, reklāma internetā mcdizains.lv , internets, televīzija un internets, mck internets, Plastiskā ķirurgija, Plastikas ķirurga pirmreizēja konsultācija, Plastikas ķirurga atkārtota konsultācija, Operācijas, Augšējo plakstiņu blefaroplastika, Abu plakstiņu blefaroplastija, Sejas plastika, Sejas nepilna plastika, Ausu plastika, Ausu plastika bērniem, Deguna plastika, Vienas krūts augmentācija, Krūts implanta izņemšana, Augšdelmu plastika

Deguna korekcija   Dermatoloģija Ginekoloģija

Internetinė parduotuvė

Krūšu operācijas

Rinoplastika

Sejas korekcija

Liposakcija

Ausu plastika

Lūpu palielināšana

Plastika reklāma

Kāds ir pareizais krūšu implanta lielums Jums?

Ir vairāki faktori, kas nosaka labāko implanta izmēru. Krūšu mērījumi, vēlamais lielums, krūts, audu un krūšu sienas īpašības ir ļoti svarīgas pareizas izvēles veikšanai.

Krūšu implanti tiek mērīti kubikcentimetros. Tieši tāpēc jūs parasti redzēsiet burtus CC, kad marķējat nepieciešamo izmēru, piemēram, 350CC. Krūšu implanti ir pieejami dažādos izmēros, sākot no apmēram 80CC līdz 800CC. Skaidrs, ka jo lielāks skaitlis, jo lielāks ir krūšu implanta lielums. Bāzes platums mainās, no 7,4 cm līdz 17,2 cm.

Ir trīs veidi, kas var palīdzēs jums saprast implanta lielumu krūšu palielināšanai. Pirmos divus jūs varat paši izdarīt mājās, mērot neapstrādātus rīsus vai ūdeni. Atcerieties: 1ml ir 1CC.

Rīsu tests


Rīsu testu parasti uzskata par populārāko veidu, kā noteikt implanta lielumu. Lai veiktu šo testu, paņemiet pāris vecās zeķbikses un nogrieziet 12 collu sloksni (neizmantojiet kāju daļu). Apakšējā galā sasiet nelielu mezglu. Tad izmēriet vēlamo neapstrādāto rīsu daudzumu, lai aizpildītu zeķbikses. Nolieciet augšējo galu. Dariet to divreiz, lai katram krūštura kausam būtu viens.

Ūdens tests

Ūdens tests ir līdzīgs rīsu testam. Tā vietā, lai izmantotu zeķbikses un rīsus, jūs izmantosiet plastmasas maisiņu un ūdeni, kuru ielej no mērtrauka.Lai iegūtu labu priekšstatu par to, kā jūs izskatāties, katrai no metodēm jums vajadzētu izmēģināt dažādus topus un kleitas uz jūsu jaunajām "krūtīm".Klīnikas speciālisti un lieluma sesija. Labākais veids, kā noteikt implanta lielumu, ir apmeklēt plastiskās operācijas klīniku, lai veiktu precīzu izmēra un tā izvēles testu.

Daudz klīnikas piedāvā plašu implantu izmēru un formu klāstu, kas būtībā ir reāli implanti, kurus varat ievietot krūšturī un tādējādi redzēt rezultātu, kurš būs pēc krūšu operācijas. Parasti tas ir labākais veids, kā noteikt pareizo izmēru jums, jo speciālisti būs tieši jums blakus, lai palīdzētuizvēlēties un var atbildēt uz visiem jūsu uzdotajiem jautājumiem. Jūs varat ņemt līdzi uz klīniku draugu vai partneri, veicot izmēra testēšanas sesiju, lai tas var palīdzēt jums izdarīt pareizo krūšu palielināšanas operāciju vai krūšu koriģējošu operāciju. Vienkārši atcerieties, ka vēlams ņēmt līdzi krūšturi, kurš būtu atbilstošs pēc operācijas krūšu izmēram, šajā krušturī tiks ievietoti implantu testeri, lai jūs varētu redzēt, kā izskatīsies krūtis un jūsu stāja pēc plastiskās operācijas.


Daži ķirurgi piedāvā datora modelēšanas tehnoloģiju, lai palīdzētu pacientiem izvēlēties vēlamo krūšu izmēru. Tad asistents vai ķirurgs uzņem jūsu krūšu fotogrāfijas, pēctam datorprogramma parādīs, kā jūs izskatīsieties ar dažiem implantu izmēriem. Trūkums ir tas, ka programma ir paredzamo rezultātu simulācija. Tā palīdzēs jums dot priekšstatu par to, kā jūs izskatīsieties, bet tas nav precīzs priekšstats savām fiziskajām izjūtām.